دکوراسیون اتاق خواب 12 متری

تی وی اارزان


الگوهای بزرگ

 حداکثر گرایی در اتاق خواب ماکسیمالیسم، و سبک‌های فرعی آن مانند ماکسیمالیسم کانتری، سبک بزرگ هزاره، محفوظ نیستند آنها پررنگ و پر سر و صدا هستند. برخلاف آنچه در آلمان رایج است، سبک‌های مبلمان حداکثری نشان می‌دهند که «من اینجا هستم!». در اتاق خواب خود می توانید رویاهای زندگی حداکثری خود را با تکیه بر رنگ های جسورانه و الگوهای بزرگ محقق کنید. رنگ های پاستلی، رنگ های ملایم؟ هیچ یک! کاغذ دیواری و روتختی با نقش‌های گل‌های بزرگ، نقوش پرندگان بهشتی یا جنگل و بالش‌هایی برای تختخوابی که بسیار زیبا هستند، راهی عالی برای آوردن یک سبک جسورانه و هیجان‌انگیز به اتاق خواب شما هستند. کاغذ دیواری های عکس با طرح های گلدار نیز ویژگی مناسبی در این سبک زندگی است. اشیاء تزیینی و تزیینات دیواری نیز ممکن است در ماکسیمالیسم کمی واضح تر به چشم بیایند.

2 2 4


سبک قومی و شیک

 رنگارنگ سبک قومی نیز کاملاً با اتاق خواب ها می آید! یک موضوع را انتخاب کنید یا به جرأت ترکیبی از الگوهای وحشی با الگوهایی از سراسر جهان بپردازید! دنیای الگوهای قومی بزرگ است: فرهنگ‌های مختلف آفریقایی همگی الگوهای متفاوتی دارند و الگوهای هیجان‌انگیز شرقی و هندی نیز وجود دارد، به عنوان مثال در ظاهر ماندالا. فرهنگ مکزیک نیز پر از الگوهای مختلف هیجان انگیز با ظاهری رنگارنگ است. به خصوص منسوجات مانند بالش، ملحفه، پارچه های دیواری و پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی قسمت های خوبی هستند که می توانید سبک قومی را به اتاق خواب خود بیاورید. به عنوان مثال، حکاکی‌ها و مجسمه‌های قومی که روی قفسه‌های دیواری و کمد دیواری اجرا می‌شوند، به‌عنوان لوازم خانگی به سبک قومی مناسب هستند. دیوارها با اشیاء دیواری بافته شده هنرمندانه تزئین شده اند.

بوهو شیک در اتاق خواب

شیک بوهو را می توان به روش های مختلف تفسیر کرد: به عنوان یک شیک هیپی رنگارنگ با تضادهای رنگارنگ زیاد، یا در یک نسخه آرام تر، که تمرکز بیشتر بر روی رنگ های آرام و طبیعی است. رنگ‌های کم‌رنگ، رنگ‌های خاکی در طراحی دیوار و ملحفه‌های تخت، با الگوهای قومی فردی، به عنوان مثال در سبک شرقی و هندی، شل شده‌اند. یکی از ملزومات شیک بوهو نیز اکسسوری‌های ماکرامه هستند: این تکنیک گره‌زنی شرقی به‌عنوان یک تزئین آویزان به دیوار اتاق خواب راه پیدا می‌کند و ماکرامه نیز به عنوان نگهدارنده‌ای برای آویزان کردن گیاهانی مانند گیاهان عنکبوتی محبوب است. اکسسوری‌های طبیعی مانند علف پامپاس، نی یا لاگاروس در گلدان‌ها با استایل بوهو بسیار هماهنگ هستند. روی زمین یا روی میزهای کناری و صندوقچه‌ها قرار می‌گیرند و کاملاً با قسمت آرام‌تر شیک بوهو ترکیب می‌شوند.

تلویزیون


طراحی دریایی

 سبک مبلمان دریایی یکی از محبوب ترین سبک ها در دنیای دکوراسیون است. طراحی دریایی از محفوظ بودن و ظریف گرفته تا احساس ساحلی معمولی و آرام، طیف گسترده ای از گزینه های طراحی را ارائه می دهد. رنگ های دیواری مانند آبی تیره، رنگ های شنی، سفید، سایه های خاکستری یا کاغذ دیواری با طرح های راه راه عمودی برای دکوراسیون دریایی مناسب هستند. به عنوان تزئین دیوار، اشیایی به شکل لنگر یا ماهی، تاج گل های دیواری ساخته شده از طناب و عکس فانوس های دریایی، کشتی ها و خود دریا وجود دارد.


طراحی اتاق خواب مینیمالیستی

بسیاری از مردم از آرامش یک اتاق مبله و تزئین شده به سبک مینیمالیستی استقبال می کنند. کمتر گاهی اوقات بیشتر است. وقتی صحبت از دکوراسیون اتاق خواب می شود، سبک اسکاندی بر موارد ضروری تمرکز می کند. مبلمان در رنگ های روشن طراحی شده اند، دیوارها با رنگ های ملایم رنگ آمیزی شده اند، لوازم جانبی به سبک عالی استفاده نمی شود، بلکه فقط آگاهانه است. این باعث می شود سبک اسکاندیناوی بسیار مطبوع و شفاف به نظر برسد. سبک مینیمالیستی ژاپنی تلفیقی از سبک اسکاندیناوی و عناصر سبک ژاپنی است که عناصری از دو سبک زندگی مینیمالیست را ترکیب می کند. همچنین می توانید در این مقاله وبلاگ اطلاعات بیشتری در مورد سبک ژاپنی پیدا کنید.


دکوراسیون مینیمالیستی با دکوراسیون ساخته شده از مواد طبیعی

مواد طبیعی مد روز هستند. در مواقعی که افراد بیشتری در شهر زندگی می کنند و حفاظت از آب و هوا نقش اصلی را برای همه ما ایفا می کند، گرایش به طبیعت بیشتر در مبلمان نیز منعکس می شود. برای این نوع دکوراسیون اتاق خواب، رنگ های گرم و طبیعی دیوار مانند رنگ های سفالی را انتخاب کنید، اما سبزی های محدود مانند مریم گلی نیز بسیار خوب است. هنگام انتخاب مبلمان، از چوب جامد، بامبو و چوب خیزران استفاده کنید. بهتر است ملحفه و پرده ها را در رنگ های طبیعی تک رنگ نگه دارید. دکوراسیون دیوار ساخته شده از بامبو، چوب دستی و حصیری به خوبی در یک اتاق طبیعی آرام قرار می گیرد. لهجه ها را با برخی از گیاهان داخلی تنظیم کنید.

3 3 3


جنگل شهری در اتاق خواب آیا عاشق گیاهان هستید؟

آیا مجذوب جنگل های قدیمی هستید؟ سپس ظاهر مناسب برای تخت شما ممکن است سبک جنگل شهری باشد! در اینجا شما اتاق را با بسیاری از گیاهان داخلی در گلدان های هیجان انگیز تزئین می کنید. در طراحی پارچه پرده و ملحفه می توان از نقوشی مانند برگ استفاده کرد و یا تنوع گیاهان را با سایه های مختلف سبز ترکیب کرد. همچنین می توانید در مورد سبک جنگل شهری در این مقاله وبلاگ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *