چیدمان آشپزخانه برای خانه کوچک

4 4 4


شما زمان زیادی را در آشپزخانه می گذرانید. چه صبح را در اینجا با یک فنجان قهوه سریع شروع کنید یا یک منوی 3 غذای برای مهمانان آماده کنید، هرکسی که در آشپزخانه خود احساس راحتی می کند بر احساس زندگی در کل خانه یا آپارتمان تأثیر می گذارد. با این حال، گاهی اوقات کمبود فضا، نور ضعیف، کمبود فضای ذخیره سازی یا صرفاً نداشتن ایده برای دکوراسیون فردی مانع از تبدیل شدن آشپزخانه به مکانی با احساس خوب می شود. بنابراین ما 8 ایده ساده اما مبتکرانه را برای یک آشپزخانه زیبا گرد هم آورده ایم.

1 1 11

1. کمدهای تا سقف


کمد تا سقف بسیاری از مشکلات فضای ذخیره سازی در آشپزخانه را حل می کند. این آشپزخانه با نمای ساده و صاف به رنگ سفید تعبیه شده است که این تصور را ایجاد می کند که یک دیوار است. رنگ سفید به روشنایی می افزاید، همراه با پنجره ای که نور طبیعی زیادی را وارد می کند، در حالی که میز چوبی همراه با کف چوبی، آرامشی گرم را ایجاد می کند.


2. زیور آلات زیبا برای پنجره ها


این آشپزخانه مدرن و سفید با پرده های غلتکی پارچه ای زیبای خود بلافاصله احساس تعطیلات را ایجاد می کند. رنگ کرکره های غلتکی کاملا با آشپزخانه سفید و در عین حال با کف چوبی روشن هماهنگ است.

3. سبک خانه روستایی شهری برای راحتی معاصر


هر کسی که سبک خانه های روستایی مدرن را دوست دارد، اما قطعا آشپزخانه ای که قدیمی به نظر می رسد نمی خواهد، می تواند مبلمان خانه روستایی را با رنگ آنتراسیت دودی انتخاب کند و آن را با یراق آلات مدرن نصب کند. بنابراین شما می توانید سبک خانه های روستایی را حفظ کنید، اما به آن رنگی مدرن و ظریف بدهید. مبلمان خاکستری بهتر است با سفید و چوب ترکیب شوند.

4. فضای ذخیره سازی اضافی در جزیره آشپزخانه


این جزیره آشپزخانه فضایی را برای پشته‌های بشقاب و در نتیجه نه تنها فضای ذخیره‌سازی، بلکه یک طراحی سرگرم‌کننده نیز ارائه می‌دهد. در عین حال نورپردازی که با ال ای دی های مدرن طراحی شده است، سروصدا به پا می کند.

3 3 6


5.  کشو برای سازماندهی کامل در آشپزخانه

همچنین در این جزیره آشپزخانه جا برای ظروف بسیاری وجود دارد. جزیره آشپزخانه نه تنها برای ساختار بخشیدن به فضا و افزایش ارتباطات در آشپزخانه ایده آل است، بلکه می تواند به صورت بسیار کاربردی به کشو نیز مجهز شود.

در یک آشپزخانه کوچک، هر فرصتی برای ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی ارزشمند است. قلاب ها و نوارها برای این کار ایده آل هستند. در این آشپزخانه شیک کانتری مدرن، یک تاقچه با قلاب در بالای اجاق گاز قرار داده شده است. قاشق، ملاقه و مواردی از این دست همیشه در صورت نیاز در دسترس هستند و فضایی از کشوها را اشغال نمی کنند.

7. فرش برای راحتی بیشتر

کاشی هایی که به راحتی تمیز می شوند در آشپزخانه کاربردی هستند. با این حال، گاهی اوقات آنها فاقد راحتی هستند. فرش‌ها و دونده‌ها، مانند این فرش دست‌بافت و گلیم مدرن، می‌توانند کمک کنند.

8. لامپ هایی با طراحی فردی

نوارهای LED، لکه های تعبیه شده در کمدها و بسیاری از راه حل های روشنایی دیگر، آشپزخانه های مدرن را تسخیر می کنند. اما اگر می خواهید آشپزخانه خود را با نور بیشتری بازسازی کنید چه باید کرد؟ چراغ‌های تکی، به عنوان مثال لامپ‌های طراحی صنعتی یا یافته‌های بازار کثیف می‌توانند کمک کنند. به عنوان مثال، این آشپزخانه با یک چراغ سقفی خنک، چراغ های آویز بالای میز کار و یک چراغ دیواری تعبیه شده است. نتیجه خیره کننده است!

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *