مبل خانه عروس را چگونه بچینیم؟

5 5 1


مبل چسترفیلد یکی از قدیمی‌ترین و مطلوب‌ترین سبک‌های مبل – محبوبیت بسیار شایسته‌ای دارد. به عنوان “پادشاه مبل ها” حجم عظیمی از سبک و راحتی را برای هر خانه یا کسب و کاری به ارمغان می آورد. در دسترس به عنوان مبل، سکشنال، صندلی راحتی، و یا صندلی، بسیاری از موارد وجود دارد که باید در انتخاب یک مورد عالی در نظر گرفته شود. در اینجا 10 نکته وجود دارد که به شما یک شروع بزرگ در جستجوی چسترفیلد رویایی شما می دهد.

1 1 2


1. آسایش را فراموش نکنید

 خرید یک مبل کلاسیک تصمیم گیری به معنای قدم گذاشتن در گذشته از نظر راحتی نیست. ما شما را تشویق می کنیم که روی مبل های رقبای ما بنشینید تا تجربه کنید چسترفیلد چقدر ناراحت کننده است. هیگینز ما طراحی سنتی را با ادغام یک پشتی با زاویه ظریف بهبود می بخشد. برخلاف پشتی عمودی سنتی، نسخه ما پشتیبان کمر را برای راحتی تمام روز بدون نیاز به بالش‌های پرتابی ضروری است. در حالی که اکثر رقبای ما از فوم با درجه پایین استفاده می کنند، بالشتک های صندلی سنگین ما از فوم چند دانسیته پیچیده شده در یک ترکیب پر تشکیل شده است.

2 2 3


2. طراحی در اطراف چسترفیلدها تأثیر می گذارند

 به همین دلیل است که ما آنها را بسیار دوست داریم. اما بدون تعادل، فرم های عظیم و تافت های جلب توجه می توانند تمام توجه را از اتاق اطراف خود ربودند. برای ایجاد تعادل در چسترفیلد، برخی از عناصر مدرن تمیز و/یا اشکال روستایی را در نظر بگیرید. مبلمان و آثار هنری را با رنگ های قوی ادغام کنید و با یک فرش منطقه ای سرگرم کننده تجربه کنید. یکی از بهترین موقعیت ها برای چسترفیلد شناور شدن در وسط اتاق است. تکیه گاه رول شده متمایز از پشت عالی به نظر می رسد (برخلاف پشتی بسیاری از مبل ها) و نمای کم از تبدیل شدن مبل به یک مانع بصری در اتاق جلوگیری می کند. این برای ایجاد یک منطقه گفتگو در یک فضای بزرگتر عالی است. شما دید در سراسر اتاق را مسدود نمی کند، اما همچنان فضای درون یک فضا را تعریف می کند. این توانایی منحصر به فرد برای شناور شدن و در عین حال افزایش علاقه به همین دلیل است که مبل های  چستردر لابی هتل های بوتیک مجلل و سالن های استراحت پیچیده بسیار محبوب هستند.


3. روند سنتی؟

مبل‌های چسترفیلد در طول تاریخ با مخمل‌های تیره روکش شده‌اند – رنگ‌های جواهری مانند قرمز یاقوتی، آبی تیره، سبز زمردی یا قهوه‌ای قارچی. این رنگ‌ها، همراه با حس لوکس مخملی، کاملاً در یک مطالعه کلاسیک جای می‌گیرند. برای چسترفیلدهای چرم، رنگ‌های خنثی تیره یا رنگ‌های جواهری در چرم‌های آسیب دیده ظاهری کلاسیک ایجاد می‌کند که به زیبایی پیر می‌شود.


4. در نظر گرفتن معاصر؟

قرار دادن در یک محیط مدرن تر ممکن است به معنای انتخاب رنگ های روشن تر و پررنگ تر مانند نارنجی، آبی روشن، یا قرمز روشن، یا رنگ های خنثی روشن تر مانند خاکستری، سفید یا کتان باشد. این رنگ‌های روشن‌تر از توده بصری چسترفیلد جلوگیری می‌کنند که اتاق را با رنگ بیش از حد تیره فرا نگیرد گزینه خوبی برای اتاق‌هایی که دیوارهای تیره ندارند.


5. اثاثه یا لوازم داخلی خود را هوشمندانه انتخاب کنید

 سبک سنتی لازم نیست با دغدغه های سنتی همراه باشد. تعدادی پارچه پیشرفته در حال حاضر در دسترس هستند که همان حس نرمی را مانند پنبه بافته شده، دوام بهتر و مقاومت استثنایی در برابر لک و محو شدن خورشید را ارائه می دهند. زندگی با مبل پارچه ای هرگز آسان تر نبوده است، زیرا نگرانی در مورد لکه های دائمی را می توان برطرف کرد. این خبر عالی است، زیرا چسترفیلدها با رنگ‌های روشن‌تر پارچه‌ای عالی به نظر می‌رسند.

4 4 1


6. به تافت ها احترام بگذارید

 تافت‌های عمیق چسترفیلد و بازوها و پشت‌های سخاوتمندانه چرخانده شده، ویژگی‌هایی هستند که توجه را به خود جلب می‌کنند که این مبل را به افزوده‌ای جسورانه برای خانه تبدیل می‌کند. هیگینز چسترفیلد ما را می‌توان با پیکربندی باریک تافتی ما – با دکمه‌هایی با فاصله حدود 5.5 اینچ – یا پیکربندی وسیع‌تر – با دکمه‌هایی با فاصله حدود 8 اینچ سفارش داد. ما احساس می‌کنیم که تافتینگ باریک ظاهری سنتی‌تر با سطحی بسیار سفت‌تر ایجاد می‌کند، در حالی که فاصله آتلیه در فضاهای امروزی‌تر به خوبی کار می‌کند و کمی مجلل ‌تر است.


7. منطق پا چسترفیلدها معمولاً با پاهای تزئین شده نشان داده می شوند.

 پاهای برگردان رایج ترین هستند، به دنبال آن انواع پاهای مونی، برخی بالدار، برخی با چرخان. مخروطی های مربعی گهگاه برای ظاهری مدرن تر ظاهر می شوند. پاهای چسترفیلد از حدود چهار اینچ تا حدود شش اینچ متغیر است. ما مبل‌ها و صندلی‌های چسترفیلد خود را با سبک‌ها و رنگ‌های متنوع ارائه می‌دهیم. علاوه بر رنگ‌های استاندارد لکه چوب، می‌توانیم با یک لکه خاص هماهنگ کنیم یا حتی پاها را رنگ کنیم.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *