قیمت مدل
 مبل جدید ترک

3 3 7

 

 مبلمان ترکی به دلیل خوبی در سراسر جهان محبوبیت فزاینده ای پیدا می کند. در اینجا پنج مزیت مبلمان ترکیه نسبت به مبلمان آلمانی و چینی کشورهای صادرکننده اصلی و بزرگترین تولیدکنندگان مبلمان در جهان – آورده شده است. مبلمان ترک از نظر قیمتی بهتر از مبلمان آلمانی و چینی است. تولیدکنندگان ترکیه مانند همتایان آلمانی خود مجبور نیستند دستمزدهای بالایی بپردازند و مانند تولیدکنندگان چینی مجبور نیستند هزینه حمل و نقل را متحمل شوند. این امر باعث می شود مبلمان ترکی برای مصرف کنندگان بسیار مقرون به صرفه تر باشد. مبلمان ترک نیز از مبلمان آلمانی و چینی بهتر ساخته شده اند.

1 1 13

صنعتگران ترک در کار خود دقت زیادی می کنند، در حالی که بسیاری از کارخانه های چینی از مواد و نیروی کار ارزان استفاده می کنند. نتیجه نهایی اغلب مبلمان نامرغوب و نامناسب است که پس از چند ماه استفاده از هم می‌پاشد. برای بررسی 10 لیست برتر شرکت های مبلمان ترکیه، مقاله بهترین شرکت های مبلمان ترکیه را بررسی کنید مبلمان ترکیه را می‌توان شیک‌تر از مبلمان آلمانی در نظر گرفت، به این معنا که تنوع بیشتری از سبک‌ها وجود دارد که نه تنها مشتریان اروپایی، بلکه آفریقا را نیز به چشم می‌آورد، طراحان ترک به دلیل طراحی‌های منحصربه‌فرد و مبتکرانه خود شناخته می‌شوند، در حالی که طراحان آلمانی اغلب به سبک های سنتی پایبند باشید مبلمان ترکی نیز رنگارنگ‌تر از مبلمان آلمانی هستند که تمایل دارند کاملاً ملایم باشند. این باعث می‌شود مبلمان ترکی برای کسانی که چیزی شیک و منحصر به فرد می‌خواهند انتخابی عالی باشد.


مبلمان ترکی چرا بهتر است؟


مبلمان ترکی بسیار مقرون به صرفه تر از مبلمان آلمانی و چینی است و دلیل این امر دو چیز است. اولاً، مبلمان ترکی عمدتاً با مواد محلی ساخته می شود که هزینه های ساخت مبلمان را پایین نگه می دارد. ثانیا، حداقل دستمزد ماهانه در ترکیه حدود 260 یورو است، در حالی که برای شانگهای، چین، حدود 310 یورو و برای آلمان 1610 یورو است. این امر باعث می شود مبلمان ترکیه به طور طبیعی بازار ارزان تری نسبت به رقبای خود باشد آیا در مورد قیمت مبلمان در ترکیه می دانید؟


طراحی ست مبلمان اتاق نشیمن

ست مبلمان برای اتاق نشیمن مبلمان ترکی به دلیل طراحی های منحصر به فرد و اغلب التقاطی خود شناخته شده است که آن را از طرح های سنتی تر مبلمان آلمانی متمایز می کند. طراحان ترکیه ای همیشه ایده های جدید و مبتکرانه ای ارائه می دهند، به این معنی که همیشه چیزهای جدید و هیجان انگیزی برای انتخاب وجود دارد. علاوه بر این، اغلب رنگارنگ‌تر از مبلمان آلمانی است که می‌تواند کاملاً ملایم باشد. ما به عنوان طعم اروپایی مبلمان را دوست داریم اما برای هر بازار مصرفی مناسب نیست. مسلم است که اکثر مصرف کنندگان از هر جمعیتی می توانند چیزی را پیدا کنند که بخواهند از طرح های مبلمان ترکیه خریداری کنند.

2 2 11


نتیجه

 به طور خلاصه، مبلمان ترکی انتخابی عالی برای کسانی است که می خواهند چیزی منحصر به فرد و با کیفیت بالا باشد. این به دلیل ساخت با کیفیت بالا شناخته شده است که منجر به تولید قطعاتی می شود که هم زیبا و هم بادوام هستند. علاوه بر این، اغلب کمتر از مبلمان چینی به صورت سریالی تولید می شود، به این معنی که هر قطعه منحصر به فرد است. این آن را برای کسانی که چیزی منحصر به فرد و باکیفیت می‌خواهند، انتخابی عالی است. اگر تصمیم گرفته اید مبلمان خود را از ترکیه بخرید، به خاطر داشته باشید که انتخاب تامین کننده مبلمان مناسب می تواند دشوار باشد. شما باید تامین کننده ای را پیدا کنید که بتواند مبلمان با کیفیت بالا را با قیمت های رقابتی به شما ارائه دهد. مقاله نحوه واردات مبلمان از ترکیه را بخوانید تا ایده ای برای انجام این کار داشته باشید. همه تامین کنندگان مبلمان برابر نیستند. برخی از تامین کنندگان مبلمان با کیفیت بالا ارائه می کنند، در حالی که برخی دیگر مبلمان بی کیفیت را با قیمت های متورم ارائه می دهند.هیلداچوب یک تامین کننده مبلمان با تفاوت است. ما یک پایگاه داده بی نظیر از تامین کنندگان داریم که همه آنها سابقه طولانی در تجارت با ما دارند. این به ما قدرت می‌دهد تا بهترین قیمت‌ها را برای مبلمانمان مذاکره کنیم و همچنین باعث می‌شود تامین‌کنندگان ما کمی سخت‌تر کار کنند تا ما را راضی نگه دارند! تامین کنندگان ما می دانند که ما مبلمان بی کیفیت را تحمل نخواهیم کرد، که به ما امکان می دهد مبلمان با کیفیت بالا را با قیمت های رقابتی به مشتریان خود ارائه دهیم.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *