قیمت مبل رنگ روشن

1 1 14


خرید مبل یک موضوع مسئولیت پذیر است، زیرا مهمترین عنصر داخلی است که باید به یک منطقه راحت و چند منظوره برای جشن های خانوادگی آرامش بخش و جلسات گرم با دوستان بر روی یک فنجان قهوه تبدیل شود. بهتر است برای چنین خرید جدی از قبل برنامه ریزی کنید و مبلمان را با دقت و دقت انتخاب کنید. البته باید از کیفیت بالا، قابل اعتماد، ایمن و بادوام برخوردار باشد. علاوه بر این معیارها، رنگ مبل نیز مهم است. نه تنها باید با فضای داخلی مطابقت داشته باشد، بلکه باید با شخصیت و سبک زندگی خانه مطابقت داشته باشد. کسی تحت تاثیر صداهای آرامی قرار می گیرد که فضایی از آرامش را تداعی می کند، در حالی که طبیعت های خلاق به زنگ های الهام بخش و پر جنب و جوش بیشتری نیاز دارند. نحوه انتخاب رنگ مناسب و پیروی از روند مد، این مقاله به کشف آن کمک می کند.


هنگام انتخاب رنگ مبلمان روکش شده، باید در نظر داشت که می تواند فضای داخلی را کاملا متحول کند و بر روحیه افراد ساکن در خانه تأثیر بگذارد. پرطرفدارترین رنگ مبل ها که همیشه در فروش هستند را می توان به رنگ های تک رنگ، خنثی و روشن تقسیم کرد. هر کدام از آنها نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند.

2 2 11


تک رنگ

 این دسته شامل سفید، مشکی و سایه های مختلف خاکستری است. به دلیل تطبیق پذیری آنها، این رنگ ها هرگز از مد نمی افتند: سفید کاملاً با فضای داخلی آرام و گرافیکی و دنیای التقاط پر جنب و جوش مطابقت دارد. به اتاق سبکی و هوا می بخشد. با سازه های چوبی و فلزی، دکوراسیون سبز تازه، عالی به نظر می رسد. مدل سفید را می توان با بالش ها و پتوهایی از رنگ های خالص روشن مرجانی، زرد، سبز چمنی، آبی، نارنجی تکمیل کرد. مشکی مبل به این رنگ جامد و سنگین به نظر می رسد. بیشتر از همه در فضای داخلی سبک و تک رنگ مناسب است. به خوبی با رنگ های طبیعی خاموش – خاکی، قهوه، کرم، مس، خاکستری سبز سازگار است. به خوبی با فلز، شیشه، چوب و منسوجات طبیعی خشن ترکیب می شود. می‌توانید آن را با قاب‌های مشکی روی دیوارها، مبلمان یا پرده‌ها با تزئینات سیاه و سفید متعادل کنید. خاکستری این رنگ بسیار متنوع است، بنابراین باید آن را با دقت وارد کنید. مبل های خاکستری کم رنگ با دیوارهای سفید، پارچه های کرم و رنگ های پودری به خوبی سایه می اندازند. به عنوان لهجه، بهتر است رنگ های طلایی، صورتی روشن، آبی سبز خاموش را انتخاب کنید. مبلمان با روکش خاکستری برای پارکت، لمینت و فرش‌های کرکی مناسب هستند. فضای داخلی با مبل گرافیتی خاکستری تیره را می توان با رنگ های روشن آبی-سبز یا قرمز نارنجی برجسته کرد. سنگینی آن با لکه های تیره تر میز قهوه، سایه ها یا قاب های رنگ زغالی متعادل می شود.


بژ

وقتی شک دارید که کدام رنگ بهتر است همیشه یک گزینه برد-برد است. این یک رنگ آفتاب پرست است که با موفقیت با هر طرح رنگی سازگار است. بژ با رنگ های خنثی مساوی عالی به نظر می رسد، به خصوص زمانی که با الگوها و بافت ها بازی می کنید. برای ایجاد کنتراست، توصیه می شود بالش هایی با رنگ های آبی تیره، قهوه ای یا رنگ شرابی اضافه کنید. اگر مبل بسیار سبک است، برای تاکید، استفاده از روشن ترین رنگ ها – قرمز، فیروزه ای، نارنجی مفید است. صورتی پودری رنگ‌های صورتی خامه‌ای بی‌صدا در محیطی روشن و خنثی عالی عمل می‌کنند. چنین رنگ آمیزی لطافت و زنانگی را به فضای داخلی اضافه می کند. با ارائه مناسب، واقعا زیبا به نظر می رسد. هر چه سایه صورتی سردتر باشد، محیط باید مناسب‌تر باشد، مثلاً سایه‌های نقره‌ای و دودی خاکستری و قهوه‌ای. پالت صورتی گرم کاملا با طلا، مس و چوب روشن هماهنگ است. نعناع این رنگ مد روز است که طراوت و خنکی را به فضای داخلی می بخشد. نعناع در یک اتاق روشن عالی به نظر می رسد. ارزش افزودن لهجه های روشن را با قهوه، سیاه، طلایی یا نقره ای دارد. مدل نعناع به طور هماهنگ چوب سبک، شیشه و فلز را ترکیب می کند. قهوه ای چنین مبل ظریف و معتبری به نظر می رسد، به خصوص اگر از چرم ساخته شده باشد. اگر به این فکر می کنید که چه رنگی را برای مبل در اتاق بژ انتخاب کنید، می توانید مدل رنگ های شکلاتی را امتحان کنید – این گزینه شما را ناامید نخواهد کرد. این به راحتی در فضای داخلی کلاسیک، التقاط پر جنب و جوش، اتاق زیر شیروانی شهری یا خانه روستایی به سبک اکو قرار می گیرد.

3 3 7


روشن

 یک مبل یا عثمانی با رنگ های غنی و اشباع، لهجه ای روشن ایجاد می کند و رنگ را برای کل اتاق ایجاد می کند: بهتر است دور مدل قرمز را با رنگ های خنثی و تک رنگ احاطه کنید. چنین مبلمانی با دیوارهای سفید، آبی و خاکستری به خوبی هماهنگ می شود. در فضای داخلی تیره با آبنوس، مس و طلا، محصول می تواند واقعاً لوکس به نظر برسد. مبل های زرد کم رنگ در فضای داخلی رنگ های مدرن “آلا 60” خوب به نظر می رسند. مبلمان روکش شده با رنگ های متوسط ​​مانند شن و ماسه حتی یک اتاق کلاسیک را تزئین می کند. محصولات آبی روشن و آبی در اتاق هایی با دیوارها و کف های خنثی بهترین عملکرد را دارند. رنگ های بژ، زرد، نارنجی، مرجانی به عنوان رنگ های تاکیدی مناسب هستند. رنگ سبز برای فضای داخلی نسبتاً ایمن است: تسکین می دهد و بینایی را خسته نمی کند. یک مبل در این سایه با دیوارهای روشن و تیره هماهنگی خوبی دارد. می توانید مبل سبز را با بالش های طلایی، زرد یا خاکستری تکمیل کنید. مبلمان بنفش می تواند بسیار عجیب به نظر برسد. برای اینکه اتاق با چنین مبل تیره ای به نظر نرسد، بقیه محیط باید خنثی یا تک رنگ باشد. می توانید چند ضربه روشن از آبی اشباع شده، فیروزه ای یا فوشیا اضافه کنید.


انتخاب بستگی به سبک داخلی دارد در طراحی داخلی مدرن هیچ جهت غالب واحدی وجود ندارد. موفق ترین کار انجام شده توسط حرفه ای ها معمولا ترکیبی از سبک ها است. با در نظر گرفتن این پارامتر، قوانین روشنی برای انتخاب سایه مبلمان وجود ندارد. با این حال، برخی از این ها در یک محیط خاص کمی مناسب تر هستند. جدول روندهای فعلی طراحی و مناسب ترین رنگ ها را برای مبلمان روکش نشان می دهد.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *