مبل ال قیمت استثنایی

1 1 5


چرا یک مبل L شکل بخریم؟

اگر می‌خواهید میزبان تعداد بیشتری از دوستان باشید یا از یک بعد از ظهر تنبل در کنار خانواده لذت ببرید، یک مبل L شکل یک انتخاب شیک است. آنها همچنین به دلیل طراحی خلاقانه خود در فضا صرفه جویی می کنند و حتی می توان از آنها به عنوان جداکننده اتاق استفاده کرد. مبل های L شکل نیز بسیار متنوع هستند و می توانند در انواع اتاق ها جای بگیرند.

6 6 1


مبل های L شکل برای میزبانی از دوستان و خانواده عالی هستند

 یک مبل L شکل گزینه مناسبی برای گردهمایی های خانوادگی و جمع دوستان شماست. طراحی هوشمندانه آن به شما کمک می کند با افرادی که با آنها وقت می گذرانید روبرو شوید. این بدان معنی است که می توانید راحت تر با هم ارتباط برقرار کنید و گفتگوها را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید. همچنین فضای کافی برای انجام حرکات کششی توسط خودتان یا با همسرتان فراهم می کند. و اگر به فضای بیشتری نیاز دارید، یک مبل ۴ نفره، یک مبل ۵ نفره یا حتی یک مبل ۶ نفره را در نظر بگیرید.


مبل های L شکل باعث صرفه جویی در فضا می شود

برخلاف تصور بسیاری، مبل های L شکل در واقع باعث صرفه جویی در فضای اتاق نشیمن شما می شود. این به این دلیل است که شکل مناسب با گوشه های دیوار شما مطابقت دارد. این کار فضای بیشتری را برای سایر مبلمان باقی می گذارد و حس جادار بودن را ایجاد می کند. از مبل های L شکل می توان به عنوان جداکننده اتاق نیز برای ایجاد حس دو اتاق در یک اتاق استفاده کرد.

2 2 4


نحوه مدل دادن به مبل L شکل

 یک مبل L شکل گزینه های ظاهری زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. نکته کلیدی این است که انتخاب های خود را با بقیه دکوراسیون اتاق نشیمن خود مطابقت دهید. سعی کنید مبل را با ترکیبی از کوسن های کوچک و بزرگ تزئین کنید. 3 تا 6 عدد خوبی است، زیرا مبل های L شکل اغلب با کوسن های زیاد بهتر به نظر می رسند. به طور کلی، شما می خواهید آنها را در اطراف نقاط کانونی مبل متمرکز کنید – سمت چپ، سمت راست و گوشه آن. برای تکمیل ظاهر، یک فرش و احتمالاً یک میز قهوه‌خوری اضافه کنید. شما همچنین می توانید یک یا دو صندلی اضافه کنید، اگرچه این مورد برای مبل های L شکل کمتر ضروری است. دلیلش این است که این مبل‌ها از قبل به افراد اجازه می‌دهند به راحتی با یکدیگر روبرو شوند، بنابراین حتی بدون صندلی هم آماده حرکت هستید.


نحوه چیدمان مبل L شکل

در اتاق نشیمن مبل های L شکل دو کاربرد اصلی دارند. نکته اصلی ایجاد یک فضای نشستن دنج در گوشه است. با این حال، گزینه دیگر استفاده از مبل L شکل برای تقسیم فضای بزرگ است. با قرار دادن آن در نقطه میانی یک اتاق بزرگ، مبل به عنوان مرز بین فضاها عمل می کند. این می تواند به ایجاد یک مخفیگاه آرامش بخش با کوسن ها و صندلی ها کمک کند تا بتوانید با دوستان خود دور هم جمع شوید.


نحوه قرار دادن کوسن روی مبل L شکل

 کوسن ها به مبل شما سبک و راحتی می بخشند. می‌توانید از آن‌ها برای جفت کردن یا تضاد رنگ‌ها یا برای شکستن رنگ‌های یکدست با الگوها استفاده کنید. هنگامی که تصمیم می گیرید از چند بالشتک استفاده کنید، مضرب سه را امتحان کنید. این به شما امکان می دهد کوسن ها را در اطراف سه نقطه کانونی مبل مرتب کنید: دو طرف و گوشه. در نهایت تعداد دقیق کوسن ها به اندازه مبل انتخابی شما بستگی دارد.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *