قیمت مبل چرم قهوه ای

4 4 1


یک مبل چرمی ازهیلداچوب چه چیزی در مورد آن خاص است؟

هدف ما این است که مبل چرمی را به مشتریان خود بفروشیم که برای مدت طولانی از آن لذت خواهند برد. بنابراین، هنگام انتخاب محصولات و تولید کنندگان خود، در مورد کیفیت هیچ سازشی نمی کنیم. برای اطمینان از اینکه مبل چرمی شما برای مدت طولانی نو به نظر می رسد، همه محصولات فروشگاه ما دستورالعمل های کیفی زیر را رعایت می کنند:

2 2 4


قاب پایدار

 مبل های چرمی باکیفیت به پایه ای ثابت نیاز دارند. بنابراین قاب‌های ما از چوب جامد ساخته شده‌اند که مقاوم و مقاوم در برابر ترک است.

بالشتک متراکم

بالشتک داخل هر مجموعه چرمی از فوم PUR با چگالی بالا تشکیل شده است. چگالی فوم 35 کیلوگرم بر متر مکعب است. اینها را در یک ساختار ساندویچی قرار می دهیم تا خواص مثبت تک تک قطعات فوم یکدیگر را تقویت کنند.

تعلیق ارتجاعی

 مبل های چرمی ما همگی مجهز به فنرهای ارتجاعی هستند. این شامل فنرهای موجی است که با دست متصل می شوند. فنرهای نوزاگ برای افزایش پایداری و ثبات ابعادی صندلی با تسمه های الاستیک به صورت متقاطع متصل می شوند.

 رنگ های متنوع

ما ست های مبل در رنگ های مختلف چرمی را برای هماهنگی با فضای داخلی شما ارائه می دهیم. آیا به دنبال مبل چرمی در رنگ های قهوه ای، خاکستری، مشکی یا سبز هستید؟ ما آن را در محدوده خود داریم. برای اینکه یک کاناپه چرمی به مرکز آرامش تبدیل شود، باید از همه نظر قانع کننده باشد، هم از نظر بصری و هم از نظر راحتی و آسایش. طیف گسترده ای از سبک ها و اشکال همراه با جزئیات اصلاح شده، محل زندگی شما را به یک محیط منحصر به فرد تبدیل می کند. در صورت خرید یک مبل چرمی از فروشگاه اینترنتی ما، یک قطعه منحصر به فرد ساخته شده از هنر اصیل دریافت خواهید کرد.

6 6 1


چرا مبل های چرمی اینقدر ارزان هستند؟

ما در فروشگاه اینترنتی خود مبلمان طراحی شده را با هر بودجه ای می فروشیم تا هر مشتری بدون توجه به بودجه خود بتواند مبل های چرمی خریداری کند. ما می توانیم این قیمت بی نظیر را برای محصولات خود ارائه دهیم زیرا مبل های چرمی خود را مستقیماً از تولید کننده تحویل می دهیم و بدون واسطه های گران قیمت انجام می دهیم. ما در مورد کیفیت سازش نمی کنیم، ما فقط تدارکات را بهینه کرده ایم. حداقل 40 درصد صرفه جویی در مقایسه با کانال های فروش معمولی را مستقیماً به شما منتقل می کنیم.


پیکربندی:

به سادگی ست مبل خود را خودتان بچینید انتخاب در محدوده محصولات ما به اندازه نیازهای مبلمان متنوع است. برخلاف فروشگاه‌های مبلمان معمولی، که در آن شما فقط می‌توانید بین محدوده‌ای محدود و کاملا مشخص یکی را انتخاب کنید، می‌توانید به سادگی مبل چرمی خود را در فروشگاه آنلاین ما کنار هم قرار دهید. با استفاده از پیکربندی ما می توانید هر مدلی را از نظر شکل، رنگ، جنس و لوازم جانبی به مبل رویایی خود تبدیل کنید. خوشحال می شویم که این امکان را به شما پیشنهاد دهیم که از قبل یک نمونه سفارش دهید تا قبل از ثبت سفارش، رنگ و کیفیت محصولات ما را برای خود ببینید.


کاناپه های چرم طبیعی

 در اشکال مختلف: این مبل های چرمی وجود دارند یکی از جنبه های اصلی هنگام خرید مبل چرمی این سوال است: مبل چرمی چقدر باید باشد؟ ما مبل های چرمی را در اندازه ها، شکل ها و سبک های مختلف برای هر نیاز زندگی و اندازه خانه ارائه می دهیم.

مبل چرم واقعی 3 نفره

اگر می خواهید یک مبل چرمی کم فضا بخرید، با 3 نفره تصمیم درستی می گیرید. صندلی آنقدر بزرگ است که حداقل سه نفر می توانند به راحتی روی آن بنشینند.

5 5 1

ست مبل ال شکل چرم

ست مبل ال شکل یک مبل گوشه ای کلاسیک است که از چرم طبیعی ساخته شده است. از دو قسمت مبل تشکیل شده است که به خوبی در گوشه های اتاق ادغام می شود. اگر فضای کافی دارید، می توانید چنین کاناپه چرمی را نیز در وسط اتاق قرار دهید.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *