میزجلو مبلی کلاهدوز مشهد

قهوه خوی مدرن

 

میز قهوه همراهی ضروری برای مناظر شیک مبل، گوشه های سالن و انواع مبلمان روکش شده است. با این مبلمان کوچک اما ظریف، می توانید لهجه های خاص و همچنین آن را تنظیم کنید. زندگی روزمره را بسیار آسان تر می کند. عینک مطالعه، روزنامه و کنترل از راه دور را می توان در دسترس آسان قرار داد، به طوری که می توان به راحتی از روی مبل به همه چیز دسترسی داشت. برای راحتی مطلوب، مهم است که میز قهوه خوری با ارتفاع مناسب را انتخاب کنید. اما واقعاً این جدول ها باید چقدر بالا باشند؟ در مقاله زیر این سوالات را روشن می کنیم و به شما کمک می کنیم تا میز قهوه خوری مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید.

 

قهوه خوری


یک قانون سرانگشتی برای ارتفاع میز اتاق نشیمن

اساساً، میز اتاق نشیمن باید دارای ارتفاعی مشابه با صندلی مبلمان روکش شده مرتبط باشد تا راحتی بیشتری در اتاق نشیمن تضمین شود. . بنابراین معمولاً ارتفاع میزهای قهوه خوری 30 تا 50 سانتی متر است. ارتفاع مناسب نیز به سلیقه شخصی و استفاده برنامه ریزی شده بستگی دارد. مهم است که بتوان به راحتی از روی مبل به همه اشیاء دسترسی داشت.


ارتفاع میز قهوه خوری را در 4 مرحله انتخاب کنید

 در واقع، یک ارتفاع بهینه برای میزجلومبلی وجود ندارد، بلکه بیشتر در مورد یافتن ارتفاع مناسب برای اتاق نشیمن شخصی شماست. مانند تمام مسائل مربوط به مبلمان، ترجیحات شخصی نیز در مورد ارتفاع میز قهوه نقش مهمی دارد. برای انتخاب مدل مناسب می توانید 4 سوال زیر را از خود بپرسید:


1. ارتفاع مبلمان صندلی شما چقدر است؟

 در مرحله اول باید ارتفاع نشیمن مبل روکش اطراف را اندازه بگیرید. ابعاد میز قهوه اساساً از رابطه با کاناپه مربوطه ناشی می شود.


2.می خواهید از میز جلومبلی استفاده کنید؟

 یافتن ارتفاع مناسب برای میز نشیمن بسته به عملکرد میز، ابعاد مختلفی مناسب است. در چیزی که احتمالاً رایج ترین استفاده از آن است، در درجه اول به عنوان یک قفسه و شی تزئینی عمل می کند. در این صورت یک مدل کمی پایین تر که هم ارتفاع یا حتی کمی پایین تر از صندلی باشد مناسب است. آیا دوست دارید پشت میز قهوه قهوه بنوشید یا حتی در آنجا غذا بخورید؟ سپس باید به یک مبلمان کمی بالاتر برسید. اگر می خواهید روی میز کار کنید – به عنوان مثال با لپ تاپ – همین امر صدق می کند. در اینجا نیز یک مثال بالاتر توصیه می شود. برای اینکه بتوانید روی میز راحت تایپ کنید یا بنویسید، میز باید حدود 20 سانتی متر از نشیمنگاه مبل بیرون زده باشد.

 

قهوه خوری کلاسیک


3. کدام سبک مبلمان را ترجیح می دهید؟

در نهایت، انتخاب ارتفاع میز قهوه به سبک مبلمان شما بستگی دارد. میزهای قهوه خوری که پایین تر از مبل هستند، ظاهری مدرن دارند و به خوبی در مناظر زیبای سالن قرار می گیرند. امروزه مدل هایی که فراتر از مبلمان وبهلسترد بیرون زده اند نسبتاً غیرعادی هستند. بنابراین چنین میزهایی دارای یک شخصیت جذاب و قدیمی هستند و کاملاً در یک اتاق نشیمن سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل قرار می گیرند. نکته: یک میز قهوه خوری بلند با پایه های فلزی نازک (اصطلاحاً “پای موی سر”) حس نوستالژیک دهه 1950 را ارائه می دهد.


4. تست را با “میز قهوه نمونه” انجام دهید

در نهایت، ما به شما توصیه می کنیم که چندین ارتفاع ممکن را با یک “میز قهوه تست” امتحان کنید. از یک پشته کتاب برای بازسازی ارتفاع میز مورد علاقه خود استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید ابعاد سطح میز را با نوار چسب روی زمین مشخص کنید. اکنون می توانید تست کنید که آیا این ارتفاع برای شما راحت است یا خیر. مهمتر از همه، مطمئن شوید که وسایل روی میز به راحتی در دسترس مبل قرار دارند. شما هنوز کاناپه مناسب ندارید زیرا می خواهید مبلمان روکش شده و میز قهوه را با هم بخرید؟ مشکلی نیست! مشاوران مکان مورد علاقه ما با خوشحالی توضیح می دهند که کدام میزها برای مبل انتخابی مناسب هستند. آیا می دانستید که می توانید مبل رویایی خود را قبل از خرید به صورت سه بعدی مجازی مشاهده کنید؟


برای انعطاف پذیری

 یک میز قهوه با ارتفاع قابل تنظیم آیا می خواهید از جدول به روش های مختلف استفاده کنید؟ سپس باید به سمت یک میز قهوه با ارتفاع قابل تنظیم برسید. در صورت لزوم، این هنرمندان تغییر سریع عملی را می توان 10-30 سانتی متر بالاتر قرار داد. این نوع به ویژه برای آپارتمان‌های کوچک‌تر ایده‌آل است، زیرا می‌توان از یک قطعه مبلمان برای اهداف مختلف استفاده کرد. در موقعیت پایین، میز قهوه یک قطعه کامل از مبلمان سالن است و به عنوان یک قفسه زیبا عمل می کند. برای یک فنجان قهوه دلپذیر در بعدازظهر، به سادگی میز را چند سانتی متر پیچ کنید. اکنون میز دارای ارتفاعی راحت برای نشستن و گذاشتن غذا و نوشیدنی است. مجموعه ای از چندین میز تودرتو می تواند به عنوان جایگزینی برای میز قابل تنظیم باشد. اینها چندین میز قهوه خوری هستند که به هم تعلق دارند و ارتفاعات مختلفی دارند. بسته به مناسبت می توان از جدول پایین یا بالاتر استفاده کرد. در صورت لزوم، می توان آنها را یکی به زیر دیگری فشار داد تا در فضا صرفه جویی شود.


طول، عرض و شکل میز جلومبلی

 سایر ابعاد میز قهوه علاوه بر ارتفاع، اندازه و شکل صفحه میز نیز در انتخاب میز قهوه نقش تعیین کننده ای دارد. در اینجا نیز همین امر صادق است: میز باید با مبلمان نشیمنگاه اطراف هماهنگ شود. بنابراین برای طول میز، باید از مبل به عنوان راهنما استفاده کنید: برای یک تصویر کلی هماهنگ، طول مبل باید دو تا سه برابر میز قهوه باشد. البته اندازه اتاق و سطح میز مورد نظر را نیز باید در نظر گرفت. از قبل در مورد آن فکر کنید: کدام اشیاء را باید روی میز قهوه قرار داد؟ اگر به فضای ذخیره سازی زیادی نیاز دارید، باید روی میز بزرگتر را انتخاب کنید. اساساً، یک میز مستطیل شکل با مناظر مبل های بزرگتر هماهنگ می شود. از سوی دیگر، میزهای قهوه‌خوری مربعی، با مبلمان کوچک‌تر برای نشیمن‌گاه هماهنگ هستند و به طرز شگفت‌انگیزی در قسمت‌های نشستن U شکل قرار می‌گیرند. میزهای گرد کنتراست جالبی را با مبل مربع شکل می دهند و به صورت پویا تصویر کلی را شل می کنند. میزهای قهوه بیضی شکل یا میزهای کلیوی شکل به خصوص مدرن و تازه به نظر می رسند.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *