خرید مبل خاکستری

1 1 4


ویژگی های یک مبل خوب ویژگی های یک مبل خوب یک مبل باید چگونه باشد تا با کیفیت باشد؟ وزن کلی مبل نشانه ای از کیفیت آن است، مبل راحتی که می توان آن را بدون زحمت با یک دست بلند کرد، مبل با کیفیتی نیست، فریم آن گود خواهد بود و آویزها پارچه های کشسان یا تخته های نازکی هستند که به راحتی می شکنند. حتی می تواند پشت آن فقط روکش و توخالی بدون چوب نگهدارنده باشد.

کیفیت فوراً در راحتی آن نیز قابل توجه خواهد بود، فوم سفت یک مبل جدید با کیفیت بالا، با فوم های خوب، مانند یک صندلی فوم کم چگالی که سخت است، نیست، زیرا متوجه چوب ساختار می شوید. در مورد تعلیق ها بپرسید، اگر تسمه های الاستیک هستند، با گذشت زمان و آویزهای نشسته، در نهایت جای خود را می دهند و صندلی پایین می آید. اگر مبل راحتی برقی خیلی ارزان است، به کیفیت های چینی در موتورهای آن مشکوک باشید که اگر خوش شانس باشید، مدت زمان گارانتی آن باقی می ماند. هنگام خرید مبل همیشه در مورد گارانتی آن (طبق قانون حداقل 2 سال) و خدمات فنی آن در صورت بروز هرگونه حادثه سوال کنید.

اگر قرار است یک مبل نشیمن باشد که روزانه از آن لذت ببرید، ضروری است که فوم های آن با کیفیت بسیار خوب و با تراکم 30 کیلوگرم یا بیشتر باشد.

1 1 6

ویژگی های یک مبل خوب

اینها ویژگی های اصلی یک مبل خوب و حداقل هایی هستند که برای خرید خوب باید در نظر بگیرید.

سازه باید از چوب یا فلز ساخته شده باشد، به اتصالات نگاه کنید، اگر پلاستیک های سست وجود داشته باشد در نهایت شکسته می شوند.

فنر یا فنر بسیار مقاوم تعلیق.

فوم های 35 کیلوگرمی.

4 4 1

خرید مبل خاکستری

یکی از رنگ هایی که اکثر افراد آن را می پسندند مبل خاکستری است. مبل های خاکستری به راحتی با تمام وسایل خانه ست می شود و یکی از مزیت هایی که دارد هر گونه کثیفی و یا گرد و خاک را در خود جذب می کند و دیده نمی شود. شما می توانید تمامی مبل های موجود در هیلدا چوب را به رنگ خاکستری سفارش دهید و با 22 سال گارانتی درب منزل خود تحویل بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *