قیمت مبل چستر در یافت آباد

2 2 11


مبل چسترفیلد نمادی از طراحی بریتانیایی در جهان در مبلمان وبهلسترد است. ظرافت انگلیسی را تراوش می کند، شخصیت دارد و اتاق را به طرز چشمگیری پر از راحتی می کند. در این مقاله می‌خواهیم نگاهی دقیق‌تر به این موضوع بیندازیم که این قطعه مبلمان را منحصر به فرد و جاودانه کرده است.

5 5


نام مبل چسترفیلد از کجا آمده است؟


داستان های زیادی در مورد پیدایش مبل چسترفیلد وجود دارد. رایج ترین فرض این است که چهارمین ارل چسترفیلد، فیلیپ دورمر استانهوپ، برای اولین بار چنین مبلمان نجیبی را سفارش داد. او به عنوان یک دیپلمات، دولتمرد و نویسنده توانا از شهرت خاصی برخوردار بود و به دلیل ذوق خوب خود به عنوان مردی از جهان و پیشرو در دهه 1770 شهرت داشت. او به عنوان یک تأثیرگذار، مطمئناً در زمان ما چیزهای زیادی برای ارائه خواهد داشت. اما شوخی کنار – ارل به دنبال مبل عالی بود که به نظر او هنوز وجود نداشت. مبل هایی که تا به امروز شناخته شده بودند شبیه به شزلون های امروزی بودند که در درجه اول برای دراز کشیدن در نظر گرفته شده بودند. معمار معروف اسکاتلندی، طراح داخلی و سازنده مبلمان، رابرت آدام، این سفارش را پذیرفت: مبل راحتی که می توانید مانند یک جنتلمن روی آن صاف بنشینید و همچنین از نهایت راحتی لذت ببرید. زودتر گفته شد و چسترفیلد متولد شد!

1 1 12


کدام چرم برای مبل چسترفیلد توصیه می شود؟


در محصولات چرمی خود از چرم نیمه آنیلین محافظت شده با منافذ باز استفاده می کند. این کیفیت چرم اصالت را با راحتی ترکیب می کند. پوست خام با کیفیت بالا از اروپای غربی تهیه می شود و ضخامت آن بین 1 تا 1.2 میلی متر است. از 1.4 میلی متر یکی از چرم ضخیم صحبت می کند. چرم باز شده و در نتیجه زنده و اصیل است. ساختار طبیعی چرم و تمام ویژگی های طبیعی حفظ می شود: می توانید نیش کنه، جای زخم، پارگی پوست بهبود یافته، ساییدگی، چین های پوستی را که گاو در طول زندگی خود جمع کرده است، مشاهده کنید. این نواحی به طور رسمی توسط پتینه کاری با دست برجسته می شوند. ظاهر منحصر به فرد شما را الهام بخش خواهد کرد! کاناپه چسترفیلد ما، نرم و گرم، شما را در آغوش می‌گیرد و از شما دعوت می‌کند در اتاق نشیمن شیک خود بمانید. قطعه ای از طبیعت که استادانه با احترام کامل پردازش شده است. و شما هم می توانید آن را احساس کنید. زیرا احساس نرمی مخملی لذت بخش است. در عین حال، برای تحمل زیبایی در زندگی روزمره قوی است. این امر توسط یک لایه موم تضمین می شود که از چرم با کیفیت بالا محافظت می کند اما آن را مهر و موم نمی کند. همچنان قابلیت تنفس بالایی دارد. در برابر لکه ها و سایش محافظت می شود و بنابراین مراقبت از آن آسان است. می توانید نکات عملی مراقبت را در راهنمای چرم ما بیابید.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *