چالیدره کجاست؟

99

یکی از بزرگترین و زیباترین شهرها در ایران مشهد است شما می توانید با مسافرت به شهر مشهد ازکلی جاذبه های گردشگری دیدن کنید و اوقات خوشی را در کنار خانواده تان داشته باشید.

چالیدره

بعد از مسافرت به شهر زیبای مشهد نوبت می رسد به دیدن از جاذبه های گردشگری مشهد که یکی از جاذبه های گردشگری در مشهد سد چالیدره است.سد چالیدره یکی از زیباترین مکان های دیدنی است که واقع در طرقبه است.این مکان زیبا دارای انواع بازی های تفریحی است که با رفتن به این مکان کلی خاطره خوب و به یاد ماندنی برای خود و فرزندانتان رقم خواهید زد.

4چ

در مکان تفریحی چالیدره کلی فضاهای تفریحی وجود دارد که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت:

تله سیژ

یکی از پرهیجان ترین فضاها برای کودکان و خانواده ها تله سیژ است.شما برای رفتن و دیدن از سد باید دو راه را در همان ابتدا انتخاب کنید که یکی از آن راه ها رفتن با تله سیژاست.حالا بهتر است بگویم تله سیژ چیست؟ به تلابین های روباز می گویند تله سیژ که به راحتی بر روی آن ها نشسته و از فضای اطراف لذت می برید.اگر تا به حال به چالیدره سفر نکرده اید پیشنهاد می کنم حتما به چالیدره بروید و سوار تله سیژ شوید.

سورتمه

همانطور که در بالا به آن اشاره کردم راه دیر برای رفتن به آن سوی سد سورتمه است.شما می توانید خانوادگی سوار سورتمه پرهیجان شوید و در کمترین زمان ممکن در آن طرف سد پیاده شوید.

5

سافاری

زمانی که به آن طرف سد بروید تفرجگاه های جذابی خواهید دید که می توانید با صرف کمترین هزینه از خدمات آنجا لذت ببرید یکی از جاذبه های آن سافاری است که شما با ماشین های بزرگ در فضایی زیبا رانندگی می کنید و نهایت لذت را خواهید برد.

6 1

قایق سواری

خبر خوب برای افرادی که علاقه مند به سوار شدن قایق موتوری و قو هستند.شما با رفتن به چالیدره می توانید سوار انواع کشتی های گردشگری،قو و قایق شوید و در وسط سد چالیدره کلی عکس بگیرید و لذت ببرید.

در آخر خدمت شما مسافران و زائرین عزیز بگویم اگر قصد داشتن روزی پر از هیجان و به یاد ماندنی دارید پیشنهاد ما به شما سد زیبای چالیدره است پس تا دیر نشده است به این مکان زیبا حتما سر بزنید.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *