خرید ست کمد و میز تحریر و نکات آن

ست کمد و میز تحریر و نکات آن

ترکیب کمد و میز تحریر در اتاق جلوه بسیار زیبایی به دکوراسیون اتاق می‌بخشد و باعث افزایش هارمونی مصنوعات چوبی اتاق خواهد شد. البته باید توجه داشته باشید زمانی می‌توانید میز تحریر را در کنار کمد یا کتابخانه سفارش دهید که فضای کافی برای قرار دادن آن دو کنار یکدیگر داشته باشید.

کمد و میز تحریر برای چه افرادی مناسب است؟

زمانی می‌توانید کمد و میز تحریر را با هم خریداری کنید که اتاق شما از متراژ مناسبی برخوردار باشد و جزء افرادی باشید که دوست دارند مرتب باشند و وسایل جانبی و اضافی خود را درون کمد قرار دهند. کمد و میز تحریر را می‌توانید برای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان سفارش دهید.
در انتخاب رنگ کمد و میز تحریر می‌توانید برای اتاق‌های کوچک، رنگ‌های روشن را تهیه کنید تا فضای اتاق را بزرگ‌تر و دل بازتر نشان دهد. البته در انتخاب رنگ کمد و میز تحریر به هارمونی و تناسب رنگ این‌ها با سرویس خواب توجه کنید. بهتر است سرویس خواب و کمد و میز تحریر از تناژ رنگی یکسانی برخوردار باشد.

کمد و میز تحریر

ابعاد میز تحریر استاندارد چگونه است؟

بیشتر ابعاد میز تحریر بر اساس این اندازه‌ها ساخته می‌شود:

طول ۱۱۵ سانتی‌متر
عمق ۶۰ سانتی‌متر
ارتفاع ۷۵ سانتی‌متر

البته شایان ذکر است که برای این ابعاد حداقل و حداکثری ذکر شده است و شما می‌توانید سایز موردنیاز خود را براساس این اندازه‌ها انتخاب کنید:

طول ۷۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر
عمق ۶۰ تا ۷۵ سانتی‌متر
ارتفاع ۷۳ تا ۷۷ سانتی‌متر

یک میز تحریر با ابعاد استاندارد، دارای حداقل ضخامت ۱۶ میلی‌متر است.

کمد و میز تحریر 2

انواع کمد و میز تحریر

کمد و میز تحریر در مدل‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود. در اینجا به نمونه‌های جدید و شیک می‌پردازیم:

  • در این مدل، جنس کمد و میز تحریر از ملامینه است که دارای مقاومت در برابر فشار و وزن سنگین بوده و همچنین از قیمت مناسبی برخوردار است و جزء مدل‌های مدرن و مینیمال محسوب می‌شود. این میز تحریر، علاوه بر کمد دارای شلف نیز هست. البته انتخاب هریک از اجزای جانبی به اختیار و انتخاب مشتری خواهد بود.
    در این سبک از کمد و میز تحریر از ترکیب دو رنگ سفید و کرم استفاده شده است. یک شلف با طولی برابر با طول میز تحریر و سه قفسه در بالای میز قرار می‌گیرد و کمد نیز در سمت چپ میز جانمایی می‌شود. داخل کمد نیز طبقه هایی برای قرار دادن وسایل و قسمتی برای چوب‌لباسی موجود است. سمت راست میز تحریر نیز یک کمد با چهار کشو وجود دارد.
  • این سبک از کمد و میز تحریر به پیروی از سبک کلاسیک ساخته شده است و دارای پایه‌های حالت‌دار و منحنی است. در این مدل میز تحریر و کمد کاملاً به هم متصل نیستند بلکه فاصله اندکی بین آن‌ها وجود دارد. کمد و میز تحریر دارای کشو‌هایی جادار با دستگیره‌های طلایی است و در قسمت طرفین میز دو کشو برای قرار دادن وسایل وجود دارد.

کمد و میز تحریر

خرید کمد و میز تحریر در مشهد

برای خرید کمد و میز تحریر همراه با هم باید به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر ستی که توسط فروشگاه پیشنهاد می‌شود، شما می‌توانید میز تحریر را با هر نوع کمدی که می‌خواهید، خریداری نمایید. حتی می‌توانید شلف و یا کتابخانه‌ای کوچک را همراه با میز تحریر سفارش دهید. تمامی این عوامل وابسته به متراژ اتاق و بودجه‌ای است که می‌خواهید پرداخت نمایید.
برای خرید کمد و میز تحریر ارزان و شیک توصیه می‌کنیم تا به سایت فروشگاه هیلدا چوب مراجعه کنید. در قسمت مصنوعات چوبی، انواع مدل‌های میز تحریر را به همراه کمد، کتابخانه، کشو و یا شلف مشاهده می‌کنید. انتخاب رنگ بدنه محصولات نیز بر اساس سلیقه مشتریان محترم تعیین می‌گردد.

سخن آخر

میز تحریر و کمد علاوه بر آن‌که باعث مرتب و جمع‌وجور شدن اتاق کار شما می‌شود، زیبایی و جلوه خاصی به فضا خواهد بخشید. در صورتی‌که اتاق از فضای خیلی وسیع برای قرار دادن کمد و میز تحریر برخوردار نباشد، می‌توانید کمد را به طور جداگانه در گوشه‌ای از اتاق قرار داده و از رنگ‌های روشن برای میز تحریر و کمد استفاده نمایید تا اتاق را بزرگ‌تر جلوه دهد.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *