7 صبحانه مقوی و خوشمزه


یک صبحانه سالم را می توان به سرعت و به راحتی تهیه کرد. هفت دستور غذای مورد علاقه من برای کاهش وزن مناسب است. برخی با و برخی بدون بلغور جو دوسر تهیه می شوند. علاوه بر این، برخی از آنها برای برداشتن غذا نیز مناسب هستند.

فرنی سمولینا

آیا فرنی سمولینا خاطرات خوش دوران کودکی را زنده می کند؟ حتی اگر می خواهید وزن کم کنید یا فقط می خواهید سالم تر زندگی کنید، لازم نیست این یادآوری خوشمزه را از دست بدهید! دستور پخت فرنی بلغور من نه تنها کم کالری است، بلکه پروتئین بالایی نیز دارد و برای حذف مناسب است. به این ترتیب روز را با خوش طعم و اشباع شروع می کنید.

سالم

اسموتی خوشمزه برای رفتن


دستور العمل صبحانه سریع و آسان که از شما در رژیم غذایی سالم حمایت می کند و کالری کمی دارد؟ آن را با اسموتی تمشک میوه ای من امتحان کنید.

این نمی تواند آسان تر باشد – نان

این ایده صبحانه خوشمزه به قدری ساده است که برخی استدلال می کنند که این یک دستور العمل واقعی نیست اما وقتی نوبت به کاهش وزن یا داشتن یک رژیم غذایی ساده و سالم می رسد، اغلب چیزهای ساده هستند که تفاوت را ایجاد می کنند! هوشمندانه‌تر بخورید، نه کمتر: این برای این صبحانه صدق می‌کند! تنها با 5 تا 10 دقیقه زمان آماده سازی و مقدار مناسب پروتئین، دستور غذا برای کاهش وزن عالی است.

پنکیک کرکی با موز

هدف من این است که با این دستور یک جایگزین پنکیک سالم و مناسب برای کاهش وزن را به شما نشان دهم. بسیاری از آنها حاوی مقدار زیادی شکر و کره هستند. آن را در این پنکیک ها پیدا نخواهید کرد. این پنکیک ها نه تنها با کرکی خود، بلکه با طعم شیرین و وانیلی خود نیز تحت تأثیر قرار می گیرند. توت ها یا ماست با این دستور غذا عالی می شوند.

مقوی


پودینگ پروتئین چیا با کیوی و وانیل

این پودینگ خامه‌ای یک دستور غذای عالی برای خوردن و شیرین کردن صبح شماست! تهیه آن سریع و آسان است. در اینجا پودینگ را با پودر پروتئین وانیل ارتقا دادم. طعم فوق العاده ای دارد و شما را برای مدت طولانی سیر نگه می دارد. به همین دلیل است که این دستور العمل برای کاهش وزن عالی است.

انواع فرنی

فرنی برای صبحانه می تواند بسیار متنوع و خوشمزه باشد! در یکی از پست هایم سه دستور غذا را برایتان آوردم. همه آنها سریع و آسان درست می شوند و همچنین برای برداشتن بسیار مناسب هستند.

خرد شدن سیب با بلغور جو دوسر

من میتونستم در این کرامبل سیب خوشمزه دراز بکشم این کرامبل شیرین و سالم را با بلغور جو دوسر تهیه می کنیم و با یک غذای خوشمزه با مواد سالم ترکیب می کنیم.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *