میز تلویزیون نئوکلاسیک

تلویزیون نئوکلاسیک

امروزه در چیدمان دکوراسیون خانه‌ها پیروی از یک الگوی خاص دیده می‌شود. ممکن است به سبک‌های سلطنتی و تجملاتی علاقه داشته باشید. در این‌صورت باید تمام اجزای اصلی دکوراسیون از جمله مبلمان، میز تلویزیون، کنسول، پرده و لوستر اتاق نشیمن را در تناسب با هم انتخاب نمایید.
اگر علاقه شما در چینش اتاق، به سبک‌های مدرن و اسپرت متمایل است، باید در انتخاب تمامی اجزا، به سبک مدرن که ویژگی اصلی آن تأمین راحتی کاربر است، پای‌بند باشید.
ممکن است برای چینش اتاق نشیمن بخواهید بخش‌هایی از اصالت چیدمان سلطنتی و مدرن را با هم تلفیق نمایید، در این صورت پیشنهاد ما پیروی از الگوی چیدمان نئوکلاسیک می‌باشد.
میز تلویزیون نئوکلاسیک یکی از اجزای دکوراسیون نئوکلاسیک را تشکیل می‌دهد. در این مقاله از هیلدا چوب به این موضوع می‌پردازیم. اگر انتخاب شما سبک چیدمان نئوکلاسیک است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

سبک چینش نئوکلاسیک چیست؟

تاریخچه سبک نئوکلاسیک به قرن هجدهم میلادی باز می‌گردد. این سبک به پیروی از طراحی‌های کلاسیک یونانی و رومی به وجود آمد. البته تفاوت‌هایی با سبک کلاسیک (بیشتر بخوانید : صفر تا صد خرید میز تلویزیون کلاسیک جدید) دارد.
ویژگی سبک نئوکلاسیک وجود نظم، تقارن و نقش‌های کلاسیک بر روی مبلمان و میز‌های اتاق نشیمن است. در عین حال که این سبک از چینش به طرح‌ها و نقش‌های کلاسیک پای‌بند است، به دلیل آنکه پس از چینش کلاسیک ظهور کرد، با سبک‌های مدرن امروزی نیز تطابق دارد و در واقع ترکیبی از چیدمان کلاسیک و مدرن است.
اگر خیلی نمی‌خواهید از سبک‌های چیدمان افراطی سلطنتی و مدرن پیروی کنید، سبک نئوکلاسیک، یک چیدمان متعادل و زیبا را برای شما به ارمغان می‌آورد.

تلویزیون نئوکلاسیک

ویژگی‌های دکوراسیون نئوکلاسیک

پیش از آنکه به ویژگی‌های دکوراسیون نئوکلاسیک بپردازیم، بهتر است بدانید که نقطه کانونی دکوراسیون در هر منزلی، اتاق نشیمن و یا پذیرایی است. این اتاق با مبلمان، میز تلویزیون، میز کنسول و دیگر اجزا چیدمان می‌شود.
اگر از یک سبک چیدمان خاص پیروی می‌کنید باید تمامی اجزا باهم در تناسب بوده و هارمونی داشته باشد. در زیر به ویژگی‌های دکوراسیون نئوکلاسیک پرداخته‌ایم:

  • طراحی دقیق و باجزئیات و تزئینات کار شده بر روی چوب

در سبک نئوکلاسیک نه افراط در منبت‌کاری سبک سلطنتی دیده می‌شود و نه سادگی سبک مدرن. در این سبک، طراحی و تزئینات در حد متعادل و به صورت خطوط مستقیم به کار برده شده است.

  • کاربرد رنگ‌های خنثی در سبک نئوکلاسیک

میز و مبلمانی که به سبک نئوکلاسیک طراحی شده است، دارای رنگ خنثی بوده و می‌تواند با رنگ های دیگر از جمله سفید و یا کرمی تلفیق شود تا جلوه بیشتری به دکوراسیون شما ببخشد.
میز تلویزیون نئوکلاسیک نیز پس از مبلمان، دارای اهمیت ویژه‌ای در پیروی از این دکوراسیون است. در ادامه به میز تلویزیون نئوکلاسیک و ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

میز تلویزیون نئوکلاسیک

میز تلویزیون نئوکلاسیک به سبکی از میز گفته می‌شود که از مشخصه‌های زیر پیروی کند:

  • طراحی متعادل و متقارن بر روی میز تلویزیون: میز تلویزیون نئوکلاسیک فاقد هرگونه تزئینات اضافی است و خطوط مستقیم و منظمی دارد. لبه‌های میز تلویزیون مستقیم و زاویه‌دار است.
  • میز تلویزیون نئوکلاسیک از مواد باکیفیت ساخته می‌شود؛ تا در عین پای‌بندی به اصالت سبک کلاسیک، از استحکام کافی برخوردار باشد. مخصوصاً پایه میز تلویزیون را از جنس چوب می‌سازند تا به اندازه کافی مقاوم باشد.
  • پایه‌های میز تلویزیون نئوکلاسیک عمدتاً به شکل مخروطی ساخته می‌شود. اگرچه مدل پایه‌های ساده نیز برای مدل نئوکلاسیک کاربرد دارد. انتخاب نوع پایه‌های میز تلویزیون، بر اساس سفارش مشتری تعیین می‌شود.
  • میز تلویزیون نئوکلاسیک می‌تواند دارای تعدادی باکس و یا کشو جهت قرار دادن وسایل باشد.

تلویزیون نئوکلاسیک 1

قیمت میز تلویزیون نئوکلاسیک

قیمت میز تلویزیون نئوکلاسیک بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. جنس چوب به کار رفته در میز، ابعاد میز، نوع و کیفیت رنگ میز و همچنین نوع طرح‌ها و تزئیناتی که بر روی میز وجود دارد. به همین جهت نمی‌توان قیمت ثابتی را برای میز تلویزیون نئوکلاسیک تعیین کرد.

خرید میز تلویزیون نئوکلاسیک

برای خرید میز تلویزیون نئوکلاسیک می‌توانید به فروشگاه‌های مبلمان و صنایع چوبی مراجعه کنید. یکی از روش‌های خرید راحت و بدون دردسر میز تلویزیون نئوکلاسیک، تجربه خرید آنلاین از فروشگاه‌هاست.
یکی از فروشگاه‌های مطرح در زمینه خرید میز تلویزیون، هیلدا چوب است. با مراجعه به سایت این مجموعه از نمونه‌های متنوع بازدید کرده و مورد مناسبی را خریداری کنید.

کلام پایانی

میز تلویزیون نئوکلاسیک مناسب برای افرادی با سلیقه میانه‌رو است و برای خانه‌های تلفیقی با فضای مدرن و کلاسیک هماهنگی دارد. میز تلویزیون نئوکلاسیک در طول، عرض و ارتفاع مختلفی تولید و به مشتریان ارائه می‌شود. سبک چیدمان نیوکلاسیک به دلیل آنکه در نهایت تعادل طراحی شده است، هیچ‌گاه قدیمی نمی‌شود.

خرید انواع مدل های میز تلویزیون با 2 سال گارانتی هیلدا چوب
جهت دیدن محصولات بیشتر بر روی دکمه کلیک کنید.
5/5 - (1 امتیاز)
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *