مبل ارزان زیر 5 میلیون

1 1 2


پیدا کردن مبل مناسب گاهی اوقات چندان آسان نیست. به همین دلیل است که هنگام خرید مبل باید چند فاکتور را در نظر بگیرید: مثلاً کدام پارچه برای خانه سگ مناسب است؟ چند نفر روی مبل باید باشند؟ آیا مبل زیاد استفاده می شود؟ ما همه پاسخ ها را کنار هم قرار داده ایم و یک راهنمای مبل کوچک با توصیه هایی برای خانواده ها، مجردها، زوج ها، خانواده های حیوانات خانگی و دوستداران طراحی ایجاد کرده ایم. با ما، هر مبل اتاق نشیمن خود را پیدا می کند.

1 1 3

مبل راحتی برای خانواده ها


مبل نقطه کانونی یک خانواده است. در اینجا ما بازی می کنیم، در آغوش می گیریم، استراحت می کنیم به طور خلاصه، فضایی برای کل خانواده وجود دارد. در نتیجه، کاناپه خانواده نیز باید به خصوص راحت و بزرگ باشد، به طوری که یکی یا دیگری بتواند در اینجا دراز شود و سپس در آغوش پدر بخوابد. مبل های گوشه ای، مبل های بزرگ و فضای نشیمن از محبوب ترین مبل ها برای خانواده ها هستند. بسته به فضای اتاق نشیمن، تصمیم بگیرید که کدام نوع برای شما مناسب تر است. در صورت لزوم می توانید به عنوان مثال یک صندلی راحتی به مبل گوشه ای اضافه کنید. والدین آن را می دانند: قبل از اینکه متوجه شوید، دست های شکلاتی روی مبل قرار می گیرند یا نوشیدنی ریخته می شود. برای جلوگیری از لکه های ناخوشایند ، توصیه می کنیم از مواد نازک و ظریف مانند جیر دوری کنید. به جای آن، روکش های چرمی صاف با مراقبت آسان را انتخاب کنید که به راحتی پاک می شوند. پارچه نرم را ترجیح می دهید؟ سپس مطمئن شوید که هنوز قوی است و خیلی روشن نیست. روکش های میکروفایبر از جمله پارچه های غیر حساس و ارزان قیمت روی مبل ها هستند. نکته برای خانواده‌هایی که پدربزرگ و مادربزرگ دارند: روکش‌های محکم و ارتفاع بالای صندلی (در صورت امکان بیش از 40 سانتی‌متر) بلند شدن را برای افراد مسن و کسانی که مشکل کمر دارند آسان‌تر می‌کند.


مبل برای عاشقان

 پرندگان عشق ترجیح می دهند چیزی یا کسی را بین خود باقی نگذارند. صندلی های 2 نفره واقعاً برای این کار عالی هستند، زیرا فقط برای شما و عزیزتان جا وجود دارد… با این حال، یک 3 نفره انتخاب مناسبی برای شب های فیلم دنج با همسرتان است. در اینجا زنان نیز می توانند پاهای خود را بالا بیاورند و سر خود را روی پاهای او بگذارند، اجازه دهند آنها را بخراشند و در این بین یک بوسه بردارند.

3 3 2


کدام پارچه برای کاناپه برای سگ و گربه؟

هر کسی که حیوانات خانگی به عنوان هم اتاقی دارد می داند که چنگال های آنها به معنای واقعی کلمه جذب مواد حساس می شود. به همه دوستان پشمالو توصیه می کنیم رنگ مبل را با رنگ خز حیوان هماهنگ کنند. از این گذشته، موهای سفید گربه در مبل تیره بسیار بیشتر قابل توجه است. برای اینکه از سگ، گربه و فضای راحت مبل خود برای مدت طولانی خوشحال باشید.

مبل راحتی برای دوستداران طراحی


آیا دوست دارید روندهای جدید را امتحان کنید و همیشه خانه خود را در یک نور جدید قرار دهید؟ پس نباید مبل های استریمنت جدید را از دست بدهید. آنها در اتاق نشیمن شما با پارچه های مخملی سلطنتی، جواهرات مد روز و جزئیات غیر معمول به چشم نوازی تبدیل می شوند. اگر دوست دارید، می‌توانید یک کامیزر را انتخاب کنید که روی آن استراحت کنید.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *