خرید کمد لباس بچه

2 2 7


کمد لباس کودکان چیست؟

اصطلاح رختکن در واقع اتاقی را توصیف می کند که ساکنان و مهمانان می توانند لباس ها و کفش های خود را که نیازی به آن ندارند در آپارتمان یا خانه در آن نگهداری کنند. اما امروزه این اصطلاح بیشتر برای مبلمانی که لباس را ذخیره می کند استفاده می شود. این می تواند از یک یا چند قسمت تشکیل شود. رخت‌کن‌های به اصطلاح کودکانه وارد بازی می‌شوند تا کوچک‌ ترها هم یاد بگیرند که از همان ابتدا همه چیز را مرتب نگه دارند. دستیابی به آن ها معمولا برای بچه های کوچک آسان تر است، برای کودکان مناسب طراحی شده اند و از مواد غیر خطرناک ساخته شده اند.

1 1 9


کمد لباس کودکان انواع مختلف در یک نگاه چه آویزان و چه ایستاده

کمد لباس های کودکان را در اشکال و طرح های مختلف پیدا خواهید کرد. به همین دلیل مهم است که مروری بر انواع مختلف داشته باشیم. ما رایج ترین انواع کمد لباس کودکان را ارائه می دهیم: قلاب های کت ساده به طور جداگانه آویزان می شوند این مزیت را دارد که می توانید ارتفاع های مختلف را انتخاب کنید. بنابراین لباس برای خواهر و برادر کوچکتر و بزرگتر فضای ایده آلی دارد و همه می توانند لباس های خود را تهیه کنند. کمد دیواری با رولپلاک و پیچ به دیوار متصل می شود و معمولاً از یک تخته با چند قلاب تشکیل شده است. این کمد لباس های کودکان در طرح های مختلف موجود است. چه کارگران ساختمانی، چه حوضچه قورباغه یا حیوانات مزرعه  قطعاً چیزی مناسب برای فرزند خود در اینجا پیدا خواهید کرد. کمد دیواری با قفسه یک مزیت اضافی دارد: کلاه، کلاه ایمنی دوچرخه و سایر لوازم جانبی را نیز می توان در اینجا قرار داد. به هر حال اگر کمد بچه ها پر از چیزهای دیگر باشد عالی است. کمدهای ایستاده معمولاً سه فوت دارند و به سمت بالا باریک هستند. با این حال، از آنجایی که این کمدها اغلب در برابر کج شدن مقاوم نیستند، این نوع کمد لزوما برای کوچولوهای شما ایده آل نیست.

نکات خرید کمد کودکان


1. فضای اتاق جادار یا تنگ؟

اینکه کدام کمد لباس کودک مناسب است، البته بستگی زیادی به فضای زندگی شما دارد. از قبل فکر کنید که آیا کمد لباس کودکان باید جای خود را در جلو اتاق یا بهتر است در اتاق کودک پیدا کند. قدم بعدی یافتن محصول مناسب است. آیا یک فضای ورودی باز و جادار دارید یا یک راهرو کوچک و باریک؟ اگر فضای زیادی دارید، فضای کمد لباس بزرگ‌تر می‌تواند منطقی باشد مبلمان با رنگ روشن و کمدهای آویز برای اتاق‌های پیشروی کوچک یا تاریک مناسب هستند. اگر فضای اتاق شما آنقدر کوچک است که وسایل شما به سختی در آن جا می شوند، ممکن است کمد لباس کودکان در اتاق کودکان بهتر باشد.


2. رختکن مناسب برای کودکان

باید به این نکته توجه کنید هنگام انتخاب کمد لباس مناسب کودکان، دقت کنید که قلاب ها کوچک و باریک باشند. این کار آویزان کردن ژاکت را برای کودک شما آسان تر می کند. قلاب های بسیار بلند به سختی نخ می شوند و می توانند بچه های شما را ناامید کنند. همچنین به خاطر داشته باشید که کمد لباس کودکان باید از مواد غیر سمی ساخته شده باشد. بنابراین مطمئن شوید که چوب، لاک و رنگ بی ضرر و مقاوم در برابر بزاق هستند. مراقب گوشه های نوک تیز و لبه های تیز باشید  خطر آسیب وجود دارد!

3 3 4


3. کمد چوبی، پلاستیکی یا فلزی؟

هنگام خرید شما از انتخاب متریال سردرگم هستید  آیا کمد لباس باید از چوب، پلاستیک یا فلز ساخته شود؟ کمدهای چوبی به ویژه مقاوم هستند و بنابراین برای کودکان مناسب هستند. علاوه بر این، این متریال یک کلاسیک تمام دوران است که تقریباً در اتاق هر کودکی قرار می گیرد. اگر بعد از مدتی از نگاه کردن به آن خسته شدید، می توانید این ماده را با مقداری رنگ یا لاک چوب تزیین کنید. کمدهای پلاستیکی نادر هستند بیشتر قلاب های ساخته شده از این ماده را خواهید یافت. تمام کمدهای پلاستیکی نیز به اندازه مدل های چوبی باکیفیت به نظر نمی رسند. قفسه های فلزی را می توان به طور خاص به شکل قفسه کت پیدا کرد. این نوع نسبتاً جالب و ساده به نظر می رسد و بنابراین برای کودکان کمتر مناسب است. به طوری که قلاب فلزی موجود در راهرو کمتر سرد به نظر برسد، می توانید آن را با عناصری با ظاهر گرم ترکیب کنید.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *