میز تلویزیون لاکچری

جدیدترین انواع میز تلویزیون لاکچری

میز تلویزیون در کنار مبلمان اتاق نشیمن، به دکوراسیون داخلی جلوه خاصی می‌بخشد. توصیه می‌-شود مبلمان و صنایع چوبی منزل را بر اساس یک سبک انتخاب کنید تا یکپارچی و هارمونی اجزای دکوراسیون وجود داشته باشد. میز تلویزیون در طرح، سایز و مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی جدیدترین انواع میز تلویزیون لاکچری بپردازیم.

چرا میز تلویزیون لاکچری؟

پیش از پاسخ به این سؤال که چرا خرید میز تلویزیون لاکچری پیشنهاد می‌شود، بهتر است توضیح دهیم که منظور از میز تلویزیون لاکچری چیست؟

عمده‌ترین ویژگی میز تلویزیون لاکچری، کیفیت مواد و متریال به کار رفته در آن است که این میز را از سایر متمایز می‌کند. میز تلویزیون لاکچری به دلیل دارا بودن کیفیت بالا، از قیمت بالاتری در مقایسه با دیگر انواع برخوردار است.
ویژگی دیگر میز لاکچری که از ظاهر آن پیداست، کاربرد رنگ‌های اشرافی و سلطنتی مثل طلایی و مشکی در آن است، درست مثل مبلمان سلطنتی و استیل که با این ویژگی‌ها شناخته می‌شوند. البته میز تلویزیون لاکچری در رنگ‌های دیگری و هر رنگی که مشتری بخواهد تولید و عرضه می‌شود. کیفیت نوع رنگ به کار رفته در میز تلویزیون لاکچری نیز بالاست.
میز تلویزیون لاکچری در سبک‌های مختلفی طراحی می‌شود: مدرن، کلاسیک و سلطنتی. شما می‌-توانید هر سبکی از میز تلویزیون را سفارش دهید و خریداری کنید.

جدیدترین انواع میز تلویزیون 1

JT078 مشاهده و خرید میز تلویزیون مدل

علت اینکه خرید میز تلویزیون لاکچری را به شما توصیه می‌کنیم، این است که میز تلویزیون جزء وسایل با دوام در دکوراسیون منزل شماست. با خرید یک میز باکیفیت لاکچری تا سال‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید و فقط در یک صورت ممکن است آن را تعویض کنید که از آن خسته شده باشید.

انواع میز تلویزیون لاکچری

میز تلویزیون لاکچری در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود. انواع میز تلویزیون لاکچری عبارتند از:

 • میز تلویزیون چوبی
 • میز تلویزیون مدرن
 • میز تلویزیون نیمه کلاسیک
 • میز تلویزیون سلطنتی
 • میز تلویزیون کلاسیک
 • میز تلویزیون دیواری
 • میز تلویزیون پایه استیل
 • میز تلویزیون لاکچری طوسی

ابعاد میز تلویزیون

میز تلویزیون در هیلدا چوب در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. کافی است با در نظر گرفتن اینچ و سایز تلویزیون، میز هماهنگ با آن را انتخاب نمایید. بهتر است به طور کلی میز را بزرگ‌تر از ابعاد تلویزیون ال‌ای دی سفارش دهید. هرچند برای انتخاب ابعاد تلویزیون بهتر است ابعاد اتاق نشیمن و پذیرایی را مد نظر داشته باشید و بر اساس آن میز متناسب را انتخاب کنید.

در فروشگاه هیلدا چوب عمده میز‌های تلویزیون در این اندازه‌ها تولید می‌شود:

طول: ۱۶۰ سانتی‌متر
عمق: ۳۵ سانتی‌متر
ارتفاع: ۵۰ سانتی‌متر

اگرچه این ابعاد، اندازه نهایی تمام میز تلویزیون‌ها نیست اما برای تلویزیون‌های کوچک‌تر از ۶۰ اینچ انتخاب مناسبی به شمار می‌رود.

میز تلویزیون چوبی

عمده‌ترین نوع میز تلویزیون، مدل چوبی آن است و یک انتخاب مطمئن و شیک در منزل شماست. میز تلویزیون چوبی در ابعاد و ارتفاع و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود.
هیلدا چوب انواع میز تلویزیون چوبی را با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌کند. حداقل قیمت میز تلویزیون از ۴ میلیون بوده و تا قیمت متوسط ۷ میلیون و حداکثر ۱۱ میلیون نیز موجود است. گفتنی است که برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها بهتر است صفحه میز تلویزیون از وب سایت هیلدا چوب را بررسی کنید تا از لیست به روز قیمت‌ها اطلاع یابید.
مهم‌ترین عامل مؤثر در قیمت میز تلویزیون، جنس چوب به کار رفته در آن است. عمده میز تلویزیون‌ها در هیلدا چوب از نوع مدل JT بوده است و رنگ‌ها و طرح‌های وسیعی را در بر می‌گیرد.

جدیدترین انواع میز تلویزیون

مشاهده و خرید میز تلویزیون مدل JT083

میز تلویزیون طوسی

نوع دیگری از میز تلویزیون در هیلدا چوب که یک کار شرکتی و بسیار شیک به حساب می‌آید، میز تلویزیون طوسی است. جنس بدنه میز تلویزیون طوسی، به صورت تمام‌ام دی اف بوده است. نوع‌ام دی اف به کار رفته در میز تلویزیون طوسی، درجه یک است.

میز تلویزیون طوسی دارای سه کشو می‌باشد و به راحتی می‌توانید وسایل اضافی و جانبی را درون کشو‌های آن قرار دهید. این میز تلویزیون برای فضا‌هایی که دکوراسیون ساده، مینیمال و اسپورت دارند، بسیار مناسب است.

میز تلویزیون سفید

این نوع میز تلویزیون به دلیل آنکه رنگ روشنی دارد، فضای خانه را بازتر و بانشاط‌تر نشان می‌دهد. ترکیب رنگ سفید میز تلویزیون با رنگ قهوه‌ای بسیار زیبا است. بهتر است اگر قصد خرید میز تلویزیون سفید دارید، آن را به صورت تمام سفید سفارش ندهید. رنگ تماماً سفید کمی فضا را بی روح جلوه می‌دهد. بهتر است رنگ پایه‌ها را متفاوت از رنگ بدنه انتخاب کنید.

امکانات میز تلویزیون

هر میز تلویزیون بر اساس سبک و نوع ساختی که دارد، امکانات متفاوتی را عرضه می‌کند. شاید بتوان گفت مهم‌ترین امکانات میز تلویزیون، کشودار بودن میز و در وهله دوم تعداد کشو و عمق آن است. نوع کشوی میز تلویزیون به انواع مختلفی تقسیم می‌شود:

 • دستگیره‌دار
 • منگنت‌دار
 • مخفی
 • استپ‌دار

جنس بدنه میز‌های تلویزیون در هیلدا چوب از چوب، بدنه‌ام‌ی اف با روکش چوب، و یا‌ام دی اف درجه یک و ملامینه است. شایان ذکر است جنس تمامی مواد به کار رفته در ساخت میز تلویزیون درجه یک بوده و دارای ضمانت و گارانتی ۲ ساله می‌باشد.

جدیدترین انواع میز تلویزیون

مشاهده و خرید میز تلویزیون مدل JT081

بهترین کیفیت جنس بدنه در میز تلویزیون، چوب است و پس از آن میز تلویزیون از جنس‌ام دی اف. میز تلویزیون ملامینه به دلیل آنکه از مقاومت چوب برخوردار نیست، قیمت مناسب‌تری دارد. جنس پایه میز تلویزیون نیز از دیگر مواردی است که توجه به نوع و جنس آن ضرورت دارد. تمامی میز تلویزیون‌ها در هیلدا چوب ساخته شده از پایه جنس چوب و بسیار مستحکم و مقاوم است.

جنس درب کشوی میز تلویزیون در هیلدا چوب نیز از‌ام دی اف درجه یک ساخته شده است. نوع رنگ به کار رفته در میز تلویزیون پلی استر درجه یک است. رنگ پلی استر‌ایده‌آل‌ترین رنگ برای میز تلویزیون است و در مقایسه با رنگ‌های پلی اورتان کیفیت بسیار بالاتری دارد. این رنگ شفاف بوده و براق است و از ماندگاری بالایی جهت کاربرد در میز تلویزیون برخوردار است.

در هیلدا چوب برای انتخاب رنگ بدنه میز تلویزیون تنوع بالایی وجود دارد و مشتریان و خریداران ارجمند می‌توانند با مراجعه به کالیته رنگ، رنگ مورد نظر خود را سفارش دهند.
در برخی از مدل‌های میز تلویزیون ارائه شده در مجموعه هیلدا چوب، استفاده از چوب و حصیر بامبو در ترکیب میز تلویزیون را می‌توانید مشاهده کنید. این ترکیب در میز تلویزیون، آن را از حالت سادگی و یکنواختی بیرون می‌آورد. قابلیت استفاده از میز تلویزیون طرح ترکیبی در دکوراسیون مدرن مبلمان راحتی وجود دارد.

خرید انواع مدل های میز تلویزیون با 2 سال گارانتی هیلدا چوب
جهت دیدن محصولات بیشتر بر روی دکمه کلیک کنید.

در هیلدا چوب، در کنار انواع مختلف میز‌های تلویزیون شیک و لاکچری در طرح، جنس و رنگ‌های مختلف می‌توانید از انواع کنسول نیز دیدن کنید. کنسول‌ها و رنگ‌های مختلف قهوه‌ای، سفید و طوسی وجود دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *