10 ایده جذاب برای تولد


جشن تولد در بزرگسالی بسیار کمتر از گذشته سرگرم کننده به نظر می رسد. وقتی کوچک بودی شب ها را می شمردی و نمی توانستی صبر کنی تا کادوهایت را بگیری! حالا به این فکر می کنید که برای جلب رضایت گروه بزرگ مهمانان چه کارهای دیگری باید انجام دهید. خوشبختانه راه های زیادی برای برگزاری یک جشن تولد خوب در بزرگسالی وجود دارد. ما 15 فعالیت و ایده تولد برای بزرگسالان را گردآوری کرده ایم تا بتوانید تولد خود را به روش خود جشن بگیرید.

تولد


جشن تولد 1 سالگی در بزرگسالی

یک شب بازی داشته باشید آیا به دنبال ایده های تولد برای بزرگسالان هستید زیرا نمی خواهید مانند هر سال فقط در روز تولد خود در کنار خانواده نزدیک خود بنشینید؟ سپس روز خود را به یک بعد از ظهر یا عصر بازی تبدیل کنید و تنیس روی میز، دارت، من کیستم؟، بازی های رومیزی یا Twister بازی کنید! به این ترتیب همه مهمانان فعال هستند و همیشه موضوعات جدیدی برای گفتگو وجود دارد. آیا فضای کافی برای بازی با افراد زیادی ندارید؟ سپس می توانید یک سالن برای تولد خود اجاره کنید.

مهمانی کوکتل دنج به عنوان جشن تولد

شما همچنین می توانید تولد خود را به روشی اصلی با یک کوکتل جشن بگیرید! دستور العمل های کوکتل های خوشمزه را جستجو کنید، مواد تشکیل دهنده و تعداد زیادی تکه یخ را جمع آوری کنید و مطمئن شوید که لیوان های کافی دارید. البته می توانید یک غذاساز کوکتل نیز استخدام کنید تا مجبور نباشید همه چیز را خودتان سازماندهی کنید. همچنین می توانید یک کمد لباس برای مهمانی خود انتخاب کنید. به این ترتیب، همه مهمانان با لباس مناسب به جشن تولد شما می آیند.

 تولد خود را در یک شهربازی جشن بگیرید

آیا شما بچه دارید و دوست دارید روز تولد خود را برای آنها نیز یک روز عالی بسازید؟ سپس تولد خود را در یک شهربازی جشن بگیرید. با فرزندان خود به پارک بروید یا خانواده و دوستان خود را با کودکان دعوت کنید. بنابراین می توانید یک سفر یک روزه عالی برنامه ریزی کنید و همزمان تولد خود را به روشی کاملا متفاوت جشن بگیرید! از مهمانان خود بخواهید چیزی به شما ندهند یا برای ورود همه پولی پرداخت نکنند. به این ترتیب مهمانان شما مجبور نیستند مبلغ زیادی را به طور غیر منتظره بپردازند.

مزه کردن شراب

دوستداران شراب می توانند به راحتی روز تولد خود را با یک مزه شراب ارتقا دهند! برگزاری جشن تولد در بزرگسالی در این راه تبدیل به یک جشن عالی می شود. اگر دانش زیادی در مورد شراب دارید، می توانید خودتان چند شراب خوب انتخاب کنید. البته شرکت های زیادی نیز وجود دارند که می توانید برای مزه کردن شراب رزرو کنید. یک متخصص شراب در حالی که بهترین شراب ها را می نوشید، چیزهای جالب جدیدی در مورد شراب به شما می گوید! آیا شما آنقدر عاشق شراب نیستید؟ سپس یک مزه آبجو ترتیب دهید!

رفتن به سینما با خانواده و دوستان

ایده خوب دیگر این است که در روز تولد خود به سینما بروید. لازم نیست خودتان برای مهمانی خود آمادگی لازم را داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مهمانان خود را با یک دعوت نامه زیبا دعوت کنید و فیلمی را که دوست دارید ببینید رزرو کنید! در کارت دعوت تولد ذکر کنید که نیازی به هدیه ندارید یا هزینه بلیط فیلم را پرداخت می کنید. این باعث می شود که جشن برای همه مقرون به صرفه باشد.

جذاب تولد

یک تولد اصلی را در جنگل یا پارک جشن بگیرید

آیا به دنبال ایده های خوب برای جشن تولد بزرگسالان هستید و آیا در روز تولد شما آب و هوا خوب خواهد بود؟ از همه مهمانان بخواهید که یک صندلی کمپ بیاورند، کیک، تنقلات و نوشیدنی را بسته بندی کنند و تولد خود را در جنگل یا پارک جشن بگیرند! کودکان در طبیعت سرگرم خواهند شد در حالی که بزرگسالان برای یکدیگر وقت دارند. بنابراین می توانید بدون تلاش زیاد تولد خود را به روشی متفاوت جشن بگیرید.

مهمانی پیتزا: پیتزا سفارش دهید یا خودتان پیتزا بپزید

به عنوان یک بزرگسال، جشن تولد در خانه را می توان به روش های مختلفی انجام داد. مثلاً یک مهمانی پیتزای شاد چطور؟ پیتزاهای مختلف زیادی را برای به اشتراک گذاشتن سفارش دهید یا به مهمانان خود اجازه دهید مینی پیتزاهای خود را با تاپینگ های مختلف درست کنند. مینی پیتزاها را می توانید در فر خود یا در فر پیتزا که می توانید روی میز بگذارید بپزید. پیتزا راهی عالی برای راضی کردن تقریباً هر مهمانی است، پس چرا آن را در روز تولد خود سرو نکنید!


ایده های جشن تولد هشتم برای بزرگسالان: چای شیرین

 جشن تولد گرفتن آیا شیرینی واقعی دارید؟ سپس تولد خود را با یک چای مرکب جشن بگیرید. خانواده یا دوستان خود را به رستوران یا کافه ببرید و از چای و شیرینی زیاد لذت ببرید. مقاله ما را در مورد مکان‌های زیبای چای بالا در منطقه خود بررسی کنید. البته شما همچنین می توانید جشن چای بالا را در خانه خود ترتیب دهید. چای را در قوری های قدیمی سرو کنید و چند کیک بپزید یا ساندویچ تهیه کنید. به این ترتیب می توانید جشن تولد خود را به زبان انگلیسی برگزار کنید.

فعالیت خوب تولد برای بزرگسالان: قایق سواری

اگر عاشق فضای باز هستید، قایق سواری در روز تولدتان یک فعالیت دوست داشتنی است. از قبل مکانی را که می خواهید برای قایق سواری بروید انتخاب کنید و یک قایق رزرو یا اجاره کنید. قهوه و کیک یا اسکله خود را در یک رستوران زیبا بیاورید. با این ایده های جشن تولد بزرگسالان، تولد خود را فراموش نشدنی کنید.

مهمانی بولینگ فراموش نشدنی با خانواده و دوستان

بولینگ در روز تولد یک راه فعال برای جشن گرفتن سال جدید زندگی شما است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سالن بولینگ را اجاره کنید و مهمانان خود را به اوقات خوشی دعوت کنید. نکته مهم در مورد بولینگ این است که می توانید آن را با گروه های کوچک و همچنین بزرگ انجام دهید. از قبل با مهمانان خود به توافق برسید که آیا هزینه نوشیدنی ها را پرداخت می کنید تا در طول تولد ابهامی وجود نداشته باشد.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *