انتخاب میز تلویزیون بر اساس اینچ تلویزیون

میز تلویزیون بر اساس اینچ تلویزیون

یکی از فاکتور‌های انتخاب میز تلویزیون، بر اساس سایز و اینچ تلویزیون است. اگر می‌خواهید میز تلویزیون را با طول کم انتخاب کنید، سعی کنید تا ابعاد میز از سایز تلویزیون کمتر نباشد. اما توصیه می‌شود در صورتی که محدودیت فضا و متراژ ندارید، طول میز را بزرگ‌تر از میزان استاندارد توصیه شده انتخاب کنید.

چرا اندازه میز تلویزیون مهم است؟

تصور کنید لباسی خریده‌اید که اندازه شما نیست. این لباس هرچه‌قدر هم زیبا باشد، برای شما متناسب و برازنده نیست. اندازه و ابعاد میز تلویزیون نیز از این جهت اهمیت می‌یابد که باید هماهنگ با فضای اتاق نشیمن و اینچ تلویزیون LCD و LED باشد.
در اتاق نشیمن کوچک باید تلویزیونی با ابعاد متناسب با فضای محدود را خریداری کنید و در اتاق نشیمن بزرگ می‌توانید میز تلویزیون با طول زیاد را سفارش دهید؛ به شرطی که سایز میز با اینچ تلویزیون متناسب باشد.

تلویزیون 007

اندازه استاندارد میز تلویزیون چگونه تعیین می‌شود؟

بهتر است برای دستیابی به اندازه استاندارد میز تلویزیون، ابتدا تلویزیون موردنظر خود را خریداری کنید. برای میز تلویزیون و تمام مصنوعات چوبی ابعاد استاندارد تعریف شده‌ای وجود دارد؛ به این معنا که میز تلویزیون از یک سایزی نباید کوچک‌تر و یا بزرگ‌تر باشد. در ادامه ابعاد استاندارد طول میز تلویزیون با اینچ تلویزیون را ذکر می‌کنیم:

  • تلویزیون ۵۰ اینچ میزی با طول ۱۴۰ سانتی‌متر
  • تلویزیون ۵۵ اینچ میز با طول ۱۵۰ سانتی‌متر
  • تلویزیون ۶۰ اینچ میز با طول ۱۶۵ سانتی‌متر
  • تلویزیون ۶۵ اینچ میز با طول ۱۷۵ سانتی‌متر
  • تلویزیون ۷۵ اینچ میز با طول ۲ متر

شایان ذکر است که میز تلویزیون را می‌توانید با طولی بیشتر از آنچه در بالا ذکر کردیم، انتخاب کنید. در این حالت، ابهت بیشتری به فضای اکسنت وال اتاق نشیمن می‌بخشید.

نکات تکمیلی

با رعایت این نکات می‌توانید به خوبی میز تلویزیون مناسبی را برای اتاق نشیمن خریداری کنید.

  • میز تلویزیون را با درنظر گرفتن اندازه تلویزیون طوری انتخاب کنید که از کناره‌های میز حدود ۱۵ سانتی‌متر بیشتر باشد.
  • میز تلویزیون را در محلی از اتاق قرار دهید که خیلی در معرض رفت و آمد نباشد. هیچ‌کسی دوست ندارد هنگام تماشای تلویزیون کسی از مقابلش رفت و آمد کند.
  • میز تلویزیون و تلویزیون را از وسایل گرمایشی همچون شوفاژ و شومینه دور نگه دارید. این اندازه باید حدود ۱. ۵ متر باشد.
  • برای خرید میز تلویزیون حتماً نوع کاربری خود را از آن تعیین کنید. برای برخی‌ها میز تلویزیون فقط جنبه تزئینی دارد و برخی از میز تلویزیون برای قرار دادن وسایل جانبی همچون دی‌وی‌دی پلیر و بلندگو‌ها استفاده می‌کنند. بنابراین حتماً به تعداد کشو‌ها و باکس‌های میز تلویزیون توجه داشته باشید.

امیدواریم با رعایت نکات گفته شده و درنظر داشتن سایز تلویزیون، میز تلویزیون مناسبی را خریداری نمایید.

تلویزیون 037

فروش میز تلویزیون با ابعاد استاندارد

اگر می‌خواهید برای تلویزیون جدیدی که خریداری کرده‌اید، میز تلویزیون تهیه کنید؛ پیشنهاد ما مراجعه به فروشگاه هیلدا چوب است. در این فروشگاه انواع میز تلویزیون در ابعاد استاندارد تولید و به مشتریان محترم عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه هیلدا چوب می‌توانید به سایت مجموعه سر بزنید و از انواع میز تلویزیون در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف بازدید کنید.

نتیجه‌گیری

در این محتوا به ابعاد استاندارد میز تلویزیون بر اساس سایز تلویزیون پرداختیم. شرط داشتن میز تلویزیون استاندارد، خرید تلویزیون متناسب با متراژ اتاق نشیمن است. بر اساس اینچ تلویزیون به راحتی می‌توانید میز تلویزیون را با ابعاد مناسب تهیه کنید. شما در هنگام انتخاب میز تلویزیون به چه فاکتور‌های ضروری دیگری توجه می‌کنید؟

5/5 - (1 امتیاز)
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *