10 نکته چیدمان میز ناهارخوری

4 4 4


با دکوراسیون مناسب روی میز، شام بسیار سرگرم کننده تر است! ما نشان می دهیم که چگونه می توانید میز ناهارخوری خود را تزئین و زیبا کنید در اینجا 25 ایده مدرن وجود دارد. دکوراسیون میز ناهارخوری: این 5 عنصر مهم هستند غذای خوب، مردم دوست داشتنی، گفتگوهای عالی سر میز ناهارخوری باتری هایمان را شارژ می کنیم، از وقت لذت می بریم و می توانیم زندگی روزمره را برای لحظه ای کوتاه فراموش کنیم. میز ناهارخوری به سرعت به نقطه برجسته اتاق تبدیل می شود. و دقیقاً به همین دلیل است که او سزاوار یک دکوراسیون زیبا است که گردهمایی را کاملاً کامل کند.

1 1 11

1. در مورد یک موضوع تصمیم بگیرید


بوهو، مینیمالیستی یا بهتر بگوییم زنانه؟ هنگام تزیین میز ناهارخوری خود باید یک تم را انتخاب کنید. دکوراسیون های الهام گرفته از وینتاژ می توانند از الگوهای بازیگوش و عناصر چوبی روستایی استفاده کنند. از طرف دیگر، سبک اسکاندیناوی ساده تر است و نیاز به خطوط واضح زیادی از طریق شیشه، رنگ های خنثی و ظروف ساده دارد. قبل از شروع تزئین میز ناهارخوری، بهتر است به یک ایده اصلی بسنده کنید. سپس انتخاب قطعات تزئینی بسیار آسان تر است.

2. تزئین میز ناهارخوری برای مینیمالیست ها


آیا زمان کمی برای فکر کردن به دکوراسیون میز ناهارخوری پیچیده با تعدادی عناصر دارید؟ یک ایده ساده: از شمع استفاده کنید! شمع های زیاد شما اینها را در امتداد میز ناهارخوری تقسیم می کنید تا فضایی دنج ایجاد کنید. انواع مختلف شمع ها مانند شمع های پایه و ستونی را با هم مخلوط کنید، اما به یک رنگ بچسبید. این باعث می شود که ترکیب یکنواخت تر شود.


3.تزیین میز ناهارخوری: جای جای مناسب را انتخاب کنید


کاربردی و زیبا: روفرشی ها بلافاصله جلوه میز ناهارخوری را تغییر می دهند. شما همیشه می توانید یک سبک کاملا جدید ایجاد کنید – بسته به نوع مجموعه ای که انتخاب می کنید. انواع پارچه ظریف به نظر می رسند، در حالی که ست های رافیا جلوه ای مدرن و غیررسمی به جا می گذارند. نکته مثبت: روکش ها از میز شما در برابر لکه های ناخواسته محافظت می کنند. می توانید آنها را در ترکیب با سفره استفاده کنید یا به تنهایی استفاده کنید. برای میزهای مستطیلی، هر دو مجموعه گرد و مربع مناسب هستند. میزهای گرد با ست های گرد هماهنگی بهتری دارند. برای تزیین کامل میز ناهارخوری، جاهای زیبای بژ در اینجا قرار داده شده است.


4. میز ناهارخوری را با دستمال تزئین کنید


میز ناهارخوری را به روشی ساده تزئین کنید! گاهی اوقات تنها چیزی که لازم است چند دستمال پارچه ای تا شده هنرمندانه برای زیبایی میز ناهارخوری است. به سادگی آنها را در هر بشقاب جداگانه قرار دهید و تزئین میز یادآور سبک یک رستوران نجیب با کیفیت بالا است. نگران نباشید، تا کردن دستمال سفره به خوبی آنقدرها که در ابتدا به نظر می رسد پیچیده نیست.

2 2 9


5. گل آرایی تازه را به نمایش بگذارید


یک دسته گل تازه در رنگ های روشن بلافاصله دکوراسیون میز ناهارخوری را سرزنده تر نشان می دهد! فقط مطمئن شوید که دسته گل روی میزهای کوچکتر خیلی مجلل و بزرگ نباشد – در غیر این صورت مانع می شود و آزاردهنده تلقی می شود. نکته: اجازه دهید رنگ های دسته گل در بقیه دکوراسیون خودنمایی کنند. مثلا با ظروف یا دستمال سفره.


6. از گل های خشک شده به درستی استفاده کنید


زمانی برای خرید دائمی دسته گل های تازه ندارید؟ که در طول زمان می تواند بسیار گران شود. یک راه حل بادوام و کاربردی برای طرفداران گل، گل های خشک است. آنها برای چندین سال نگهداری می شوند و حتی می توانند در یک کشو نگهداری شوند، زمانی که نمی خواهید آنها را در اتاق نمایش دهید. چه پنبه و چه جو – مثل همیشه، هر چیزی که دوست دارید مجاز است! علف های زیبا نباید خیلی بلند باشند. در حالت ایده آل، انواع بالاتر را طوری قرار دهید که در کنار صفحات قرار گیرند، نه مستقیماً در مقابل آنها.


7.هایلایت های سبز در وسط


در بهار یا تابستان، مقدار زیادی رنگ سبز روی میز به ویژه خوب به نظر می رسد. با قرار دادن شاخه های بلند سبزه بوته ای در وسط میز، نوعی دونده گیاهی ایجاد کنید. افزودنی فوق العاده به ظاهر خانه روستایی روستایی یا برای طرفداران طبیعت دوست ظاهر اسکاندیناوی. ظروف سفید به بهترین وجه با این ترکیب می شوند.


8.تزیین میز ناهارخوری: تزئین میز ناهارخوری کوچک


میز ناهارخوری شما آنقدر کوچک است که نمی دانید قطعات تزئینی را کجا قرار دهید؟ مشکلی نیست: ظروف را به تزئین تبدیل کنید! از بشقاب های غیر معمول و شیک یا عینک های مهیج برای ایجاد چشم نوازهای ظریف روی میز استفاده کنید که فضای اضافی را اشغال نمی کند.

3 3 6


9.گیاهان گلدانی را روی میز پهن کنید


وقتی می‌خواهید میز ناهارخوری را تزئین کنید، ابتدا به گل فکر می‌کنید. گیاهان گلدانی کوچکتر نیز به همان اندازه مناسب هستند. امتیاز: گیاهان گلدانی نیز به طور قابل توجهی بیشتر از گل های شاخه بریده دوام می آورند. بنابراین می توانید منتظر یک دکوراسیون طولانی مدت باشید! برای تزیین میز ناهارخوری مناسب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیچک

 مینی هیولا

 آلوکازیا

مینی ارکیده


10. دسته گل های بلند را به درستی قرار دهید


آیا عناصر بالا همیشه ممنوع هستند؟ لازم نیست! چه گل های خشک شده، چه گل های بریده یا سایر اشیاء تزئینی بلند با میزهای مستطیلی می توانید آنها را به طرز شگفت انگیزی در انتهای میز قرار دهید. این بر طول میز ناهار خوری تاکید می کند.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *