صفر تا صد خرید میز تلویزیون ام دی اف

تا صد خرید میز تلویزیون ام دی اف

میز تلویزیون‌ام دی اف (MDF) جزء شناخته شده‌ترین میز تلویزیون‌هاست که در منازل خیلی از ما استفاده می‌شود. بهترین ویژگی این میز تلویزیون، سبک بودن و وزن کم آن در مقایسه با میز تلویزیون چوبی است. در این نوشتار از هیلدا چوب، می‌خواهیم درباره ویژگی‌های میز تلویزیون‌ ام دی اف بدانیم.

میز تلویزیون‌ام دی اف چیست؟

میز تلویزیون ام دی اف از یک ماده‌ی چوبی مصنوعی که متشکل از الیاف چوب است، ساخته شده است. این ماده به وسیله فشار و حرارت به شکل یکدست و یکپارچه درمی‌آید و برای ساخت میز تلویزیون از آن استفاده می‌شود.
از‌ ام دی اف برای ساخت کمد، کابینت و تخت خواب نیز استفاده می‌شود. میز تلویزیون‌ام دی‌اف با طرح‌های ساده و شیک ساخته می‌شود. میز تلویزیون‌ام دی اف را به دلیل وزن سبکی که دارد، می‌توانید در هر قسمت از اتاق نشیمن قرار دهید. اگرچه میز تلویزیون‌ام دی اف وزن سبکی دارد، اما در مقایسه با میز های‌گلاس مقاوم‌تر و مستحکم‌تر است.
در ادامه می‌خواهیم به ویژگی‌های میز تلویزیون‌ام دی اف بپردازیم.

تلویزیون 069

ویژگی میز تلویزیون‌ام دی اف

میز تلویزیون‌ام دی اف با ویژگی‌های زیر شناخته می‌شود:

  • سبک بودن وزن میز تلویزیون‌ام دی اف در مقایسه با جنس چوب
  • تطبیق‌پذیری بالای میز تلویزیون‌ام دی اف با دکوراسیون مدرن و امروزی در مقایسه با میز چوبی
  • در تولید میز تلویزیون‌ام دی اف از خرده چوب بازیافتی استفاده می‌شود و این کار در حفظ محیط زیست مؤثر است.
  • تمیز کردن میز به راحتی با یک دستمال مرطوب امکان‌پذیر است و لکه کثیفی بر روی آن خیلی واضح دیده نمی‌شود.
  • از آن‌جایی که در ساخت این میز از مواد شیمیایی جهت فشرده کردن آن استفاده شده است، از آن در برابر حشرات و موریانه محافظت کرده است.

حالا که با ویژگی‌های میز تلویزیون‌ام دی اف آشنا شدید، در ادامه می‌خواهیم به اصول دکوراسیون این میز در اتاق نشیمن را مورد بررسی قرار دهیم.

میز تلویزیون‌ام دی اف با چه دکوراسیونی ست می‌شود؟

در هنگام ست کردن میز تلویزیون‌ام دی اف با دیگر وسایل چوبی منزل بهتر است، جنس دیگر اجزا نیز از‌ام دی اف باشد. هرچند ضرورتی برای این کار وجود ندارد اما پیشنهاد می‌شود سعی در هماهنگی آن‌ها با هم را داشته باشید.
رنگ میز تلویزیون‌ام دی اف را طوری انتخاب کنید که با وسایل چوبی اتاق نشیمن هارمونی داشته باشد. هارمونی رنگ‌ها به معنای هماهنگی صد درصدی رنگ‌ها نیست؛ بلکه باید تناژ تیره وسایل را با میز تیره رنگ و تناژ روشن را با میز روشن ست کنید.

تلویزیون 027
بهتر است میز تلویزیون از جنس‌ام دی اف را در دکوراسیون مدرن قرار دهید. اگر مبلمان اتاق شما راحتی و اسپرت است، استفاده از میز تلویزیون‌ام دی اف مناسب است.
درباره هماهنگی رنگ و جنس میز تلویزیون با اثاثیه داخل اتاق صحبت کردیم؛ اما خوب است بدانید که میز تلویزیون‌ام دی اف را می‌توانید با پایه‌های مبل، رنگ فرش و حتی رنگ پرده‌ها ست کنید. هرچه بیشتر در جهت ایجاد تناسب میان رنگ اجزای دکوراسیون نشیمن عمل کنید، فضای اتاق یکدست‌تر به نظر می‌رسد.
بهتر است برای اتاق نشیمن با متراژ کم میز تلویزیون‌ام دی اف را با رنگ روشن انتخاب کنید. در تی‌وی روم (TV room) وسیع و بزرگ نیز می‌توانید رنگ‌های با زمینه تیره را برای خرید انتخاب کنید. البته در انتخاب رنگ میز تلویزیون باید رنگ و سبک اکسنت وال را نیز مدنظر داشته باشید تا در نهایت مناسب‌ترین میز تلویزیون را بخرید.

میز تلویزیون‌ام دی اف را از کجا بخرم؟

اگر میز تلویزیون‌ام دی اف انتخاب شماست، برای خرید آن می‌توانید به فروشگاه‌های مبلمان و مصنوعات چوبی مراجعه کنید. در فروشگاه‌های میز تلویزیون می‌توانید انواع میز را در طرح‌، رنگ، ابعاد و اندازه‌های مختلف مشاهده کنید. ابعاد و سایز میز تلویزیون را بر اساس اینچ تلویزیون تعیین کنید. هرچند بهتر است که طول میز را بزرگ‌تر سفارش دهید چرا که جلوه‌ای شیک به نشیمن خواهد بخشید.
میز تلویزیون‌ام دی اف را می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین نیز خریداری نمایید. فروشگاه هیلدا چوب انواع میز تلویزیون تمام‌ام دی اف و یا بدنه‌ام دی اف با روکش چوب را با قیمت مناسبی عرضه می‌کند. برای دیدن نمونه‌های میز ام دی اف به سایت هیلدا چوب مراجعه کنید.

تلویزیون 065

سخن آخر

میز تلویزیون از جنس ام دی اف برای دکوراسیون مدرن خانه‌های امروزی بسیار مناسب است. مزیت‌های این سبک از میز تلویزیون را در متن مقاله برشمردیم. مهم‌ترین مزیت آن در سبک بودن وزن و قیمتی مناسبی است که در مقایسه با میز تلویزیون تماماً چوب دارد.
میز تلویزیون‌ام دی اف را با مراجعه به سایت هیلدا چوب و مقایسه قیمت و کیفیت، با خیال راحت سفارش دهید. اگر ویژگی یا ویژگی‌های دیگری از میز تلویزیون‌ام دی اف به ذهن‌تان می‌رسد که در این مقاله از آن صحبتی نشده، آن را در قسمت کامنتها بنویسید.

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *