5 عطر معروف مردانه

مردانه


یک رایحه خوب مثل شیرینی روی کیک است، بالاخره یک لباس شیک چه فایده ای دارد اگر شما هم بوی شیک نگیرید؟ اما دنیای عطرهای مردانه مانند یک کتاب بسته است. در آنجا درباره چیزهایی مانند نت های بالا، قلب و پایه صحبت می کنند هیچ کس نمی فهمد! و به هر حال تفاوت بین ادو پرفیوم و ادو تویلت چیست؟


ادو پرفیوم یا ادو تویلت؟

عبارت ادو پرفیوم یا ادو تویلت مخفف محتوای روغن عطر در عطر هستند. یک ادو پرفیوم دارای محتوای روغن معطر تا 15 درصد است. از طرف دیگر، یک ادو تویلت کمی سبک تر است. محتوای روغن معطر آن تنها تا هشت درصد است. و یک ادکلن سبک ترین ادکلن با میزان روغن معطر بین دو تا پنج درصد است. به هر کسی که عطرهای سنگین را دوست دارد که به سرعت تبخیر نمی شوند، بهتر است از ادوپرفیوم استفاده کنند. اگر چیزی ظریف را ترجیح می دهید، ادکلن یا ادکلن انتخاب بهتری برای شماست.

مردانه 2023


نت بالایی، نت میانی و نت پایه به چه معناست؟

اینها توضیحاتی از ترکیب عطر است. نت بالایی حاوی رایحه‌هایی است که در ابتدا استشمام می‌کنید. اگر محو شوند، نت قلب باز می شود. از سوی دیگر، نت پایه پایه و اساس ترکیب عطر است شما طولانی ترین بوی آن را می دهید.

1. دیور ساواژ

عطر مردانه در یک نگاه بوش شبیه چیه؟ ترکیب عطر میوه ای تازه با ترنج از کالابریا نیز دارای نت های متمایز و تند کهربایی است. وانیل سبز برداشت شده عمق لازم را فراهم می کند، که Sauvage را بسیار چند بعدی می کند. عطری عالی برای کسانی که رایحه های خیلی سنگین را دوست ندارند.

2. هوکو بوس

عطر مردانه در یک نگاه بوش شبیه چیه؟ یک کلاسیک واقعی Boss Bottled عطری است چوبی میوه ای برای مردانی با اعتماد به نفس که از جنبه حساس خود نمی ترسند. این عطر با ترنج تازه، شمعدانی، خزه بلوط و سیب سبز آغاز می شود که با چوب ماهون گرم، دارچین، میخک و میخک ملاقات می کند. اساس ترکیبی از وتیور، سدر، چوب صندل، وانیل و درخت زیتون است.

3. جورجیو آرمانی

عطر مردانه در یک نگاه بوش شبیه چیه؟ Acqua di Gio by Giorgio Armani یک عطر طبیعی زیبا است که ترکیبی از لهجه های تازه ترنج با یاس و پاتچولی اندونزیایی است. این یک تجربه خوشبویی سبک، محجوب و مهمتر از همه رایحه تازه ایجاد می کند که کاربر را به ساحل دریا می برد.

مردانه خوب

4. پاکو رابان 1 میلیون

عطر مردانه در یک نگاه بوش شبیه چیه؟ عطر وان میلیون پاکو رابان یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای مردانه است. این عطر جذاب، نت‌های درخشانی مانند نعناع فلفلی و نارنگی خونی را با ترکیبی دراماتیک از گل رز و دارچین و آکوردهای گرم چرم ترکیب می‌کند تا رایحه‌ای بی‌نظیر خلق کند.

5. جین پاول

عطر مردانه در یک نگاه بوش شبیه چیه؟ عطر کالت مردانه Le Male توسط Jean Paul Gaultier حسی، مردانه و شرقی است. او از ملوان الهام گرفته است که در بطری او نیز منعکس شده است. ترکیب عطر آن از نعناع با طراوت، اسطوخودوس فشرده و وانیل گرم تشکیل شده است. این یک بازی متضاد ایجاد می کند که به عطری هیجان انگیز و در عین حال محفوظ ختم می شود.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *