گل و گیاه مناسب اتاق خواب | گلدان برای آپارتمان | گیاهان زینتی خانگی

گلدان زیبا - گیاهان آپارتمانی - هیلدا چوب


استفاده از گل و گیاه برای هر مکانی بسیار حائز اهمیت می باشد و باید در هر خانه ای از گل و گیاه مناسب استفاده شود. گیاهان علاوه بر زیبایی باعث خواهد شد تا محیط خانه را پاکیزه و حال و هوای طبیعت را به اتاق شما بدهد. در ادامه با گیاهانی آشنا خواهید شد که بسیار مناسب اتاق خواب و پذیرایی شما می باشد تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

گیاه مار یا سانسوریا

اگر شما جزو افرادی هستید که بسیار پر مشغله می باشید بهترین گیاه برای شما سانسوریا می باشد به علت آنکه این گیاه همیشه سبز به مراقبت زیادی احتیاج ندارد و کاملا مناسب اتاق خواب می باشد. این گیاه جادویی در شب دی اکسید کربن را تبدیل به اکسیژن می کند.

گیاه مار یا سانسوریا
گیاه مار یا سانسوریا

گیاه فیلودندرون برگ قلبی

این گیاه زیبا به علت شبیه بودن برگ های آن به قلب به نام گیاه برگ قلبی معروف می باشد و این گیاه جزو گیاهان آپارتمانی محسوب می شود و دوام بالایی دارد. اگر شما در منزلتان فرزند کوچک دارید بهتر است این گیاه را دور از دسترس کودکان قرار دهید به علت آنکه این گیاه برگ های سمی دارد.

گیاه فیلودندرون برگ قلبی
گیاه فیلودندرون برگ قلبی

گیاه هدرا انگلیسی

یکی از گیاهان معروف که در لیست ناسا به آن اشاره شده است گیاه هدرا یا همان پیچک انگلیسی می باشد. این گیاه هوا را پاک می کند و اکسیژن تمیز را وارد ریه های شما می کند. اگر شما فردی هستید که حساسیت شدیدی دارید این گیاه مناسب شما می باشد‌.

گیاه هدرا انگلیسی
گیاه هدرا انگلیسی

گیاه پتوس ابلق

گیاه پتوس طلایی یا همان ابلق گیاهی بسیار سبز و زیبا می باشد‌. این گیاه نماد فیلتر کردن هوا را دارد و این گیاه زیبا به مراقبت زیادی نیاز ندارد. اگر دنبال یک گیاه همیشه سبز و خوش آب و رنگ می گردید بهترین گزینه گیاه پتوس می باشد.

گیاه پتوس ابلق
گیاه پتوس ابلق

گیاه عنکبوتی یا گل گندمی

گیاه عنکبوتی نیاز به نور خورشید دارد و بهتر است این گیاه را پشت پنجره قرار دهید تا همیشه با طراوت باشد. این گیاه را بهتر است از سقف آویزان شود تا نمایی بسیار زیبایی داشته باشد. یکی از مزیت های گیاه گندمی جذب هوای سمی می باشد‌.

گیاه عنکبوتی یا گل گندمی
گیاه عنکبوتی یا گل گندمی
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *