مبل چستر

116bfd96 25bc 46e9 a7a7 aa43c6b62c31


اگر به تاریخچه مبلمان نگاهی بیندازید، معمولا مبلمان بعد از مدتی مد شده اند و دیگر قابل استفاده نیستند، اما مبل چستر به دلیل رنگ و ویژگی های منحصر به فرد دکوراسیون همیشه از مد نیست و همیشه طرفدار آن بوده است. خودش را دارد برای بسیاری از ما، خرید یک مبل راحتی یک سرمایه گذاری مهم است، بنابراین چستر می تواند گزینه خوبی برای ما باشد.

4 4 1

نظریه های مختلفی در مورد منشاء و قدمت کلمه چسترفیلد وجود دارد بر اساس فرهنگ لغت آکسفورد، کلمه چسترفیلد در سال 1800 در لغت انگلیسی به معنای مبل چرمی استفاده شده است. اگرچه اطلاعات دقیقی از تاریخچه چسترفیلد در دسترس نیست، اما گفته می شود که اولین طرح این فرم از مبل فیلیپ استون هوپ خانواده چسترفیلد در اواسط قرن هجدهم بود. برای جلوگیری از نشستن فرم کت و شلوار روی مبل چسترفیلد بود دیکشنری آکسفورد صندلی را با دسته محکم و پشتی عریض، با همان ارتفاع و پشتی که مبل چسترفیلد تعریف شده است، تعریف می کند. از دیگر ویژگی های مبلمان چستر می توان به پد لمسی در پشت و دسته هایی اشاره کرد که ظاهری متمایز و بیرونی به آن بخشیده است. اما مدل کلاسیک از چرم ساخته شده است. اگرچه مدل مبل پارچه ای می تواند مقرون به صرفه باشد، اما مدل مبل چرمی ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به مدل مبل پارچه ای دارد. انتخاب بین مبل نرم و مبل چرمی یکی از دغدغه های رایج بسیاری از خریداران مبل است مبل چرمی معمولا ظاهری مجلل و براق دارد و تمیز کردن آن بسیار راحت تر است.

مدل مبل مدرن چستر


اگر از سبک مدرن برای طراحی دکوراسیون منزل خود استفاده کرده اید می توانید از مدل های مبل چسترفیلد مدرن استفاده کنید مدل مبل چسترفیلد یک خط مستقیم و مستقیم است و به دکوراسیون شما تجمل و تجمل می بخشد.

نکاتی در مورد چیدمان خانه با مبل چسترفیلد


کوسن

کوسن ها خود جذابیت خاص خود را دارد، اما کوسن ها می توانند به آن اضافه کنند. کوسن ها راهی عالی برای افزودن رنگ مناسب به اتاق نشیمن شما هستند اگر به دنبال ظاهری جسورانه برای مبل چستر خود هستید، می توانید از قرمز یا آبی برای کوسن خود استفاده کنید. مراقب باشید که بالشتک بیش از حد باعث می شود مبلمان چستر شما خوب به نظر نرسد.

5 5 1


قالیچه

 استفاده از فرش یا موکت می تواند ظاهری جذاب به دکوراسیون منزل شما ببخشد اگر به دنبال سرمایه گذاری روی ظاهری بادوام و شیک با هر سبکی از دکوراسیون هستید، پیشنهاد می کنم مبلمان چستر را برای منزل خود بسازید.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *