طرز تهیه پیتزا مخلوط در توستر

8

یکی از خوشمزه ترین غذاها که همه عاشقشن پیتزاست. در تمام کشورها انواع و اقسام پیتزا وجود دارد که دستور پخت آنها متفاوت است. امروز در این مقاله به شما آموزش می دهیم چگونه یک پیتزا مخلوط خوشمزه در توستر آماده کنید.

1

مواد لازم خمیر:

آرد یک لیوان فرانسوی

بکینگ پودر یک سوم قاشق چایی خوری

تخم مرغ یک عدد

روغن مایع 2 قاشق غذاخوری

قبل از مخلوط کردن مواد ابتدا آرد و بکینگ پودر را سه مرتبه با الک خوب الک کنید بعد از آن تخم مرغ را به آن اضافه کنید و بعد از آن روغن را اصافه کنید و خوب آنهارا با دست مالش دهید تا کاملا مخلوط شوند. بعد از آن به مدت یک ساعت روی آن را بپوشانید تا ورز بیاید.

3

مواد پیتزا:

سوسیس آلمانی 2 عدد

پنیر پیتزا به مقدار لازم

فلفل دلمه ای یک عدد

مرغ ریش ریش شده یک لیوان

گوجه یک عدد

قارچ نیم کیلو

پیاز یک عدد

سیب زمینی یک عدد

6

ابتدا مواد را بصورت نگینی خورد کنید و پیاز را ابتدا سرخ کنید و بعد از آن سیب زمینی را به آن اضافه کنید کاملا که سرخ شد آن را جدا کنید بعد از آن سوسیس را سرخ کنید و قارچ را به آن اضافه کنید آنقدر تف دهید تا آب قارچ خشک شود و بعد آن گوجه و فلفل دلمه را به آن اضافه کنید مقداری از فلفل دلمه را نگه دارید برای تزئین روی پیتزا مواد را کنار بگذارید و بعد از آن سینی فر را چرب کنید و خمیر را باز کنید بعد از باز کردن روی آن را سس گوجه بزنید و بعد از آن پنیر پیتزا را روی آن بریزید و مواد را لایه لایه روی خمیر بریزید بعد از آن به سلیقه خود آن را تزئین کنید.

فر را به دمای 110 درجه روشن کنید و المنت پایین را فقط روشن کنید سینی را داخل توستر قرار دهید به مدت 30 دقیقه و بعد از آن موقع آماده شدن به مدت 5 دقیقه المنت بالا را روشن کنید تا پنیر شما طلایی شود و تمام پیتزا شما آماده است.

نوش جان…

امتیاز شما به این نوشته:
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *