میز قهوه خوری دیجی کالا

قهوه خوری


میز قهوه چیزی فراتر از یک میز است. به هر حال، یک مبل اگر همراه کامل خود را در کنار خود نداشته باشد، تقریباً تنها خواهد بود. اما کدام میز قهوه مناسب است؟ ما به شما نشان خواهیم داد که هنگام خرید یک میز قهوه جدید به چه نکاتی توجه کنید.

قهوه خوی مدرن


ارتفاع میز قهوه چقدر باید باشد؟

 هنگامی که صحبت از ارتفاع میز قهوه به میان می آید، بهتر است ارتفاع مبلمان نشیمن اطراف مانند مبل و صندلی راحتی داشته باشید تا مجلات، لیوان آب و کنترل از راه دور را در دسترس داشته باشید. با این حال، اگر شما هم می‌خواهید سر میز قهوه‌خوری‌تان کار کنید یا غذا بخورید، می‌تواند کمی بالاتر از صندلی مبل‌تان باشد.

میزهای قهوه خوری کم ارتفاع به اتاق نشیمن شما یک فضای استراحت دنج می بخشند اما مراقب باشید، کار کردن و غذا خوردن روی آنها دشوار خواهد بود مگر اینکه روی یک کوسن شیک برای زمین بنشینید. علاوه بر این، میز قهوه خوری کم ارتفاع باید از نظر بصری از روی زمین متمایز باشد تا به یک خطر زمین خوردن تبدیل نشود که به راحتی نادیده گرفته شود.


اندازه میز قهوه چقدر باید باشد؟

اندازه اتاق، مبلمان نشیمنگاه شما، فاصله میز تا مبل و سایر قسمت ها (به عنوان مثال تا تلویزیون) و فضای ذخیره سازی مورد نظر نقش تعیین کننده ای در تعیین اندازه مناسب میز قهوه شما دارند.

در اتاق‌های نشیمن بزرگ، میز قهوه‌خوری نیز می‌تواند اندازه خاصی داشته باشد، زیرا میز بسیار کوچک به سرعت در اتاق گم می‌شود. از طرف دیگر، میز قهوه ای که در یک اتاق کوچک بیش از حد بزرگ است، به سرعت تأثیر بسیار زیادی دارد. همین امر در مورد رابطه بین میز قهوه و مبل صدق می کند. یک میز خیلی کوچک در کنار یک قسمت نشیمن سرسبز ناپدید می شود، در حالی که میز قهوه خوری خیلی بزرگ یک مبل نسبتاً ظریف را تحت تأثیر قرار می دهد.


میز قهوه چه شکلی باید داشته باشد؟

شکل میز قهوه شما تاثیر بسزایی بر فضای اتاق دارد. هنگامی که به دنبال شکل مناسب میز هستید، باید از مبل یا مبلمان نشیمن نیز به عنوان راهنما استفاده کنید. یک میز قهوه مستطیل شکل با فضاهای نشیمن بزرگ یا مبل های بلند بسیار خوب است، زیرا آنها از نظر بصری مکمل دومی هستند و دسترسی به میز از هر صندلی آسان است. میزهای قهوه کم مستطیل شکل نیز مخصوصاً برای نمای سالنی که در بالا ذکر شد مناسب هستند. یک میز قهوه مربع شکل به طور یکپارچه در قسمت نشیمن هندسی مثلاً U شکل قرار می گیرد. حتی مبل های کوچکتر با میزهای مربع شکل و همچنین میزهای قهوه گردی کاملاً تکمیل می شوند. علاوه بر این، اینها این مزیت را دارند که آزادی حرکت بیشتری در اتاق نشیمن ایجاد می کنند و فضا را برای بسیاری از مهمانان فراهم می کنند، به عنوان مثال. ب. هنگام نوشیدن قهوه یا برای یک شب بازی. علاوه بر این، همه می توانند در یک میز گرد به چشم یکدیگر نگاه کنند این امر به ویژه ارتباطی است. میزهای قهوه بیضی شکل برای کسانی که انحناهای نرم را دوست دارند اما یک میز گرد را به طول مبل نمی‌خورند، انتخاب خوبی هستند. چه یک میز کلیه شکل با ظاهر یکپارچهسازی با سیستم عامل یا یک میز بیضی شکل در شیک با ترکیبی معمولی از سفید و چوب میزهای قهوه بیضی همیشه یک چشم نواز پویا هستند.

قهوه خوری کلاسیک


چه موادی برای میزهای قهوه خوری؟

بعد از شکل، ارتفاع و اندازه، هنوز سوال متریال مناسب برای میز قهوه شما مطرح می شود. مثل همیشه، شما در انتخاب خود ناامید هستید و می توانید بین فلز، چوب، براق یا شیشه و ترکیب های مختلف یکی را انتخاب کنید.

یک میز قهوه با رویه شیشه ای به دلیل سطح شفاف آن بسیار سبک به نظر می رسد و بنابراین می تواند به راحتی در طیف گسترده ای از مبلمان ادغام شود، به ویژه در یک اتاق نشیمن به سبک مدرن یا برعکس، به عنوان یک چشم نواز زیبا با نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل میز قهوه خوری شیشه ای انتخاب خوبی است، به خصوص اگر می خواهید فرش خود را به رخ بکشید. اما عیب آن این است که شیشه باید به طور مرتب نگهداری شود، زیرا هر اثر انگشت، هر چقدر هم که کوچک باشد، اثر خود را بر جای می گذارد. یک میز قهوه ساخته شده از چوب از نظر مراقبت بسیار مفیدتر است. مهمتر از همه، میزهای ساخته شده از چوب جامد بسیار مستحکم هستند و مراقبت از آنها بسیار آسان است، و اجازه می دهد تا یک محیط فوق العاده طبیعی به اتاق نشیمن شما منتقل شود. چوب سبک مانند ب. توس روشنایی را به اتاق می آورد و در ترکیب با رومیزی سفید، کاملاً با سبک زندگی اسکاندیناویایی هماهنگ می شود. انواع تیره چوب مانند ب. ساج کمی سنگین‌تر به نظر می‌رسد و بنابراین به طرز شگفت‌انگیزی در فضای داخلی به سبک قدیمی جا می‌گیرد. مراقبت از میزهای قهوه فلزی نیز بسیار آسان است و ظرافت یا در ترکیب با چوب تیره، طعم صنعتی خشن را به چهار دیوار شما می بخشد. میزهای قهوه با روکش براق بسیار محبوب هستند و به ویژه برای فضای داخلی مدرن مناسب هستند. به ویژه میزهای قهوه سفید به ویژه رایج هستند.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *