سرویس خواب ارزان

SM017 LAVIN 3

اصلی ترین بخش هر اتاق خوابی سرویس خواب آن است که باید به بهترین شکل ممکن انتخاب شود. در بازار انواع مختلفی سرویس خواب موجود می باشد که شما باید به نسبت اتاقتان سرویس خواب خود را انتخاب کنید. بهتر است سرویس خوابی که انتخاب می کنید ارتفاع مناسبی داشته باشد تا هوا به خوبی در زیر تخت در جریان باشد و از آلودگی و میکروب در امان باشد.

SC005 BATIS

رنگ سرویس خواب

یکی از مهمترین عواملی که در انتخاب سرویس خواب باید به آن توجه کنید رنگ سرویس خواب می باشد. به علت آنکه بیشتر وقت خود را در خواب به سر می بریم بهتر است از رنگ های گرم برای سرویس خواب انتخاب کنیم که حس و حال آرامش بخشی را به ما ببخشد.

SCH029 MONIKA

متریال سرویس خواب

مورد بعدی که در انتخاب سرویس خواب باید به آن توجه کرد متریال بکار رفته در سرویس خواب می باشد. سرویس خواب های موجود در هیلدا چوب دارای متریال ام دی اف درجه یک، ملامینه، چوب راش می باشد که شما باید بنابر یکسری عوامل متریال خود را انتخاب کنید. بهترین متریال برای سرویس خواب ام دی اف و چوب می باشد که دارای طول عمر زیادی می باشد.

SM039 SORIN 1

سرویس خواب ارزان

به علت گرانی سرویس های چوبی اکثر افراد به دنبال سرویس خواب های ارزان قیمت هستند که دارای کیفیت خوبی باشند تا بتوانند چندین سال از این سرویس خواب استفاده کنند. مجموعه هیلدا چوب دارای سرویس خواب ارزان می باشد که دارای ضمانت چندین ساله می باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

SM069 YAS 1

سرویس خواب لمسه دوزی

یکی از زیباترین سرویس خواب ها سرویس خواب لمسه دوزی یا همان چستر است. اگر شما جزو افرادی هستید که به سرویس خواب های چ. بی و ام دی اف علاقه دارید ولی به علت تنوع نداشتن رنگ در این سرویس خواب ها از خرید آن صرف نظر کرده اید پیشنهاد ما سرویس خواب لمسه دوزی است. شما می توانید تاج تخت و یا دور تخت را لمسه دوزی سفارش دهید و طبق سلیقه خود پارچه و یا چرم مورد نظرتان را انتخاب کنید.

SCH031 ARALIA
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *