قیمت سرویس خواب نوزاد در مشهد

SB004 MELORIN 1

با آمدن فرزند جدید به خانواده پدر و مادران به فکر تهیه وسایل مناسب فرزندشان هستند که آرامش کودک خود را فراهم کنند. وسایلی که برای کودک باید تهیه کنید از نظر استاندارد بودن و ایمنی کودک کاملا باید استاندارد داشته باشد. برای تهیه سیسمونی کودک خانواده هزینه زیادی باید پرداخت کنند تا بتوانند تمام وسایل مورد نیاز کودک را تهیه کنند. یکی از اصلی ترین وسایل کودک خرید سرویس خواب نوزاد است. سرویس خواب نوزاد باید علاوه بر استاندارد بودن زیبا هم باشد چون زمان ورود به اتاق خواب هسته اصلی اتاق خواب کودک سرویس خواب است و کاملا به چشم می آید.

SB001 DAYAN 1

ابعاد سرویس خواب نوزاد

برای انتخاب یک سرویس خواب استاندارد برای نوزادان در ابتدا باید وزن و قد آنها را در نظر داشته باشید. برای اینکه در خرید سرویس خواب کودک هزینه اضافی پرداخت نکنید بهتر است بجای خرید سرویس خواب نوزاد از سرویس خواب نوجوان استفاده کنید چون نوزاد به مرور درحال بزرگ شدن است و بعد از گذشت چندسال دیگر نمی تواند از سرویس خواب کودک استفاده کند.

SB002 LADIN 1

جنس سرویس خواب کودک

سرویس خواب های کودک و نوزاد دارای متریال متفاوتی است که بسته به ظاهر و کیفیت کار قیمت آن متغیر است. در جنس سرویس خواب ها از ام دی اف و ملامینه استفاده می شود که سرویس خواب ملامینه به نسبت ام دی اف از قیمت کمتری برخوردار است.

SB003 VISTA

خرید اینترنتی و حضوری سرویس خواب کودک

برای خرید سرویس خواب نوزاد خود شما می توانید به راحتی از فروشگاه معتبر هیلداچوب خریدتان را نهایی کنید. و یا اگر اهل خرید حضوری هستید می توانید به صورت حضوری به شوروم هیلداچوب سر بزنید و خرید حضوری داشته باشید.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *