قیمت
 مبل تختخواب شو ترکیه ای

5

اثاثه یا لوازم داخلی کاربردی مدتهاست که بخشی از زندگی روزمره ما بوده است. امروزه بسیاری از مردم از مزایای مبلمانی که می توانند به سرعت به محصولاتی با عملکردهای اضافی تبدیل شوند و در نتیجه با نیازهای کاربران خود سازگار شوند، قدردانی می کنند. اگر کاهش سرعت در دوران رنسانس انجام می شد، امروز برعکس است. زمان های جدید خواسته های جدیدی ایجاد می کند. مبلمان اثاثه یا لوازم داخلی به بخشی کاربردی از زندگی ما تبدیل شده است و دستخوش تغییرات زیادی شده است. امروزه ما صندلی های ارگونومیک را ترجیح می دهیم. مبل هایی با کارکردهای فراوان جایگزین مبلمان سنتی بزرگ و سنگین می شوند. مبل های مخملی با پایه های حک شده دیگر امروزی نیستند. مبل های تاشو چیست و چه انواعی از آنها وجود دارد؟

1 1


انواع مبل های تاشو

 مبل تبدیل به دسته مبلمان قابل تبدیل تعلق دارد. این بدان معنی است که مبلمان می تواند شکل و در نتیجه عملکرد خود را تغییر دهد. نیاز به چنین مبلمانی برای اولین بار در قرن نوزدهم احساس شد. در آن زمان کوچ جمعیت به شهرها آغاز شد. فقط طبقه بالای ثروتمند و افراد تجاری می توانستند دارایی هایی با اتاق های بزرگ بخرند. اکثریت قریب به اتفاق جمعیت شهری باید به خانه های نسبتاً کوچک رضایت می دادند و در فضاهای گاهی تنگ زندگی می کردند. این به سرعت تقاضا برای مبلمان کاربردی ایجاد کرد. تخت هایی با کشوهای کتانی مجزا توسعه داده شد. طاقچه ها و فضای ذخیره سازی در چهارپایه ها ساخته شد، مبل ها تاشو ساخته شده و به تخت تبدیل شدند. این ایده‌ها بسیار موفقیت‌آمیز بودند و به سرعت گسترش یافتند، انواع آن همیشه بیشتر توسعه یافتند. امروزه یک دسته کامل از مبلمان تاشو پدید آمده است. یکی از محبوب ترین نمایندگان مبل تاشو است. مبل تاشو یک مبل تبدیل پذیر است.

– مبل های تاشو راسته

این طرح از یک صندلی کشیده و منظم تشکیل شده است که می توان آن را به صورت موازی یا عمودی تغییر داد. این مدل ها بسیار جمع و جور هستند و به کمترین فضا در بین انواع مدل ها نیاز دارند.

– مبل های تاشو زاویه دار

آنها بزرگتر از مبل های تاشو مستقیم هستند، اما مزیت استفاده بهینه از گوشه های آزاد در اتاق را دارند. مبل های تاشو زاویه دار به شکل L، U شکل، دایره ای و جزیره ای موجود هستند. آنها محل خواب را برای حداکثر دو بزرگسال و یک کودک ارائه می دهند.

– مبل های تاشو مدولار

مجموعه ای از عناصر و ماژول های نرم را می توان تنها در چند حرکت، بسته به سلیقه و نیاز، جدا کرده و دوباره به هم وصل کرد. این سری متغییر بلوک های ساختمانی برای مبلمان آپارتمان و محل نشیمن مناسب است. عناصر قاب های خاص خود را دارند. هر عنصر پایه و پایه مخصوص به خود را دارد و می توان از آن به طور جداگانه استفاده کرد.

– مبل های تاشو متناسب با سن

کودکان: مبل های تاشو که برای کودکان طراحی شده اند حاوی ذخیره رشد هستند. این بدان معنی است که آنها دارای ویژگی های اضافی مختلفی هستند که بسته به مرحله رشد کودک می توان از آنها استفاده کرد یا به آنها اضافه کرد.

بزرگسالان: مدل های بزرگسالان برای نیازهای بزرگسالان طراحی شده است. به عنوان مثال، آنها دارای فضای ذخیره سازی برای یک لپ تاپ، قفسه های کتاب یکپارچه یا یک مینی بار هستند که در زیر دستی قرار دارد.

– قابلیت

مبل تخت خواب شو: بسیاری از مبل های تخت خواب شو را می توان باز کرد یا به تخت دو نفره تبدیل کرد و برای استراحت شبانه معمولی مناسب است.

2 1

میزهای قهوه خوری: این مدل ها تنوع یک اتاق نشیمن و ناهارخوری را در یک مکان ارائه می دهند.

کمد لباس: اینها بیشتر سازه های 3 در 1 هستند. تخت دونفره را می توان با یک مکانیسم ساده در یک مبل با کمد توکار تا کرد.

عملکرد این محصولات متغیر بسیار ساده است و پیچیده نیست. آنها از مواد مشابه مبلمان معمولی ساخته شده اند و می توانند با روش های معمول تمیز کردن شناخته شده نگهداری شوند. حتی دانش آموزان قادر به بازسازی این قطعات مبلمان هستند.

کارایی و ویژگی های مبل های تبدیل پذیر

مبلمان وبهلسترد قابل تغییر، راحتی را افزایش داده است. آنها در هر موقعیت ممکن، چه دراز کشیده و چه نشسته، راحتی را ارائه می دهند. شما می توانید به همان راحتی روی یک مبل تاشو بنشینید و به بهترین شکل استراحت کنید، کار کنید یا چت کنید. سایر ویژگی های مهم:

– عملی بودن: چنین محصولی جایگزین چندین تکه مبلمان در یک اتاق می شود. این شامل توابع داخلی مفید و کاربردی است.

– ارگونومی: مبل‌های تاشو تا کوچک‌ترین جزئیات برنامه‌ریزی شده و در نظر گرفته شده‌اند. هر جزئیات موجود به یک عملکرد مجهز است. عملیات ساده و ایمن است.

– زیبایی شناسی: مبل های تاشو در طراحی مدرن و جذاب نگهداری می شوند. آنها در هر محیطی جذاب به نظر می رسند و کاملاً با وسایل موجود سازگار می شوند. فرآیند طراحی آنها پیچیده و سخت است.

مبل های مبل می توانند گزینه های مختلفی را شامل شوند. بسته به کاربرد مورد نظر مبلمان، اینها ممکن است متفاوت باشند. مبل گوشه ای چرمی به صورت استاندارد با مکانیزم تاشو و طاقچه هایی برای نگهداری کتانی و وسایل ارائه می شود. علاوه بر این، دارای مکانیزم بالابری است که امکان دسترسی به طاقچه ها را فراهم می کند. برخی از مدل ها به دسته های چوبی راحت مجهز شده اند. از این ها می توان به عنوان قفسه، میز قهوه خوری و مینی بار کش دار استفاده کرد.

یک مبل مستقیم می تواند مکانیزمی داشته باشد که آن را به یک تخت دو طبقه تبدیل کند. تبدیل به تخت با میز مسافرتی یا به تخت دو نفره بدون المان نیز قابل تصور است. اگرچه طراحی و ساخت چنین مدل هایی بسیار پیچیده است، اما یک کاربر با تجربه می تواند آنها را در خانه بسازد. عملیات بعدی بازی کودکانه است.

3 1


مبل بچه گانه

قابل تبدیل مبل کودک کانورتیبل محصولی بسیار خاص و راحت است. می توان از آن برای سال های طولانی استفاده کرد زیرا با کودک رشد می کند و عملکرد آن را می توان ذره ذره گسترش داد. چنین مبلمانی با خیال راحت ساخته می شوند و برای کودکان کوچکتر نیز مناسب هستند. دانش آموزان آنها را دوست دارند زیرا حاوی عناصر پنهانی برای قرار دادن وسایل خود هستند. دانش آموزان همچنین از مونتاژ و تبدیل مبلمان لذت می برند. برای اینکه بتوانند تکالیف خود را انجام دهند، باید مبل خود را با پیشخوان تبدیل به میز کنند که معمولاً از انجام این کار راضی هستند. بسته به نوع مدل، محصول را می توان از 2-in-1 تا 5-in-1 مجهز کرد.

معیارهای انتخاب مبل تاشو مناسب

اگر می خواهید یک مبل چند منظوره بخرید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما مهم است. تنوع مدل‌ها بسیار زیاد است و اغلب بیش از نیاز واقعی ارائه می‌دهد. در اینجا لیستی از معیارها وجود دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید مبل راحتی متناسب با نیاز و سلیقه خود پیدا کنید:

1. محل استفاده از مبلمان وبهلسترد

اگر نیاز بسیار خاصی به فضا و مبلمان وجود داشته باشد، انتخاب چیزی مناسب آسانتر است. به عنوان مثال، اگر به مبلمان جمع و جور برای اتاق خواب نیاز دارید، تمرکز روی مکانیسم بیرون کشی مبل است. اما راحتی و سطح خوب خوابیدن آن نیز کاملاً مهم است. قابلیت اطمینان و دوام قطعه مبلمان نیز نقش اصلی را ایفا می کند. از طرف دیگر، اگر مجبور به راه اندازی یک اتاق نشیمن بزرگ هستید، می توانید از مدل های گوشه ای اغلب دیدنی جزیره مبلمان استفاده کنید. اینها عملکردهای کمتری را ارائه می دهند، اما خود را نشان می دهند و از نظر بصری بسیار جذاب هستند. با استفاده از این تکه‌های مبلمان می‌توانید اتاقی را با مناطق مختلف کاربردی طراحی کنید و حتی آنها را متغیر نگه دارید.

2. فضای آزاد برای طراحی

اگر از قبل می دانید که مبل تاشو بعداً در کدام اتاق قرار می گیرد، اکنون مهم است که اتاق را به خوبی اندازه گیری کنید. دقیقاً مشخص کنید که کدام ناحیه برای باز کردن بعداً در دسترس شما خواهد بود. انتخاب مبلمان در درجه اول به فضای موجود بستگی دارد. هر چه مبلمان دارای عملکرد بیشتری باشد، اغلب فضای بیشتری را اشغال می کند. شما همچنین به فضایی برای تبدیل نیاز دارید. به خاطر داشته باشید که عناصر منفرد برخی از مبل های تاشو نیز گاهی باید به دیوار وصل شوند. بنابراین مبل نمی تواند همیشه در وسط اتاق باشد. بنابراین ابعاد برای خرید بسیار مهم است.

3. توابع اضافی

هنگامی که هدف و موقعیت اصلی قطعه مبلمان را تعیین کردید، می توانید عملکردهای اضافی احتمالی را بررسی کنید. آیا می توانید از جدول پیوست بهره مند شوید؟ سپس محدوده مبلمان مبل های تاشو را با میز کار یکپارچه بررسی کنید. یا دوست دارید مطالعه کنید و دوست دارید کتاب هایتان در دسترس باشد؟ سپس می توانید با یک محفظه قفسه یکپارچه به آن برسید.

4 1

یک مبل تاشو یا مبل قابل تغییر و تبدیل می تواند عملکرد اتاق نشیمن شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. یک تصور مرتب ممکن است ایجاد شود زیرا اشیاء زیادی در اطراف وجود ندارند، اما همه جای خود را دارند. یک مبل تبدیل پذیر زیبا اتاق را تزئین می کند و راحتی را فراهم می کند. اغلب به مرکز زندگی خانوادگی تبدیل می شود. در حالت ایده آل، باید فضای آزاد زیادی در خارج برای حرکت و گردش هوا وجود داشته باشد. در هیلدا چوب طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا برای خانه خود پیدا خواهید کرد.

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *