سرویس خواب اینستاگرام

SCH010 ARMIS

یکی از مهمترین وسایل در اتاق خواب که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم سرویس خواب است. سرویس خواب برای هر اتاق خوابی لازم و ضروری است. داشتن سرویس خواب زیبا و راحت به شما کمک خواهد کرد تا خوابی با آرامش و راحت داشته باشید. ویژگی سرویس خواب های باکیفیت راحتی و متریال بکار رفته در سرویس خواب است که شما باید قبل از خرید به آنها توجه کنید.

SM003 RAMAN

سرویس خواب شامل چیست؟

خیلی از افراد زمان خرید سرویس خواب سوالاتی در رابطه با اقلام یک سرویس خواب دارند یک سرویس خواب کامل شامل چیست ما در این مقاله به اقلام سرویس خواب اشاره خواهیم کرد.

SM017 LAVIN 2

یک سرویس خواب کامل شامل:

تخت خواب دونفره

دراور یا میزآرایش

صندلی آرایشی

آینه

پاتختی

شما می توانید سرویس خواب خود را با سلیقه خودتان انتخاب کنید و میز آرایش و دراور را ست سرویس خوابتان انتخاب کنید تا هماهنگی زیبایی با سرویس خواب داشته باشد.

SM131 MINA

انواع سرویس خواب

سرویس خواب های امروزی دارای انواع مختلفی هستند که به نسبت چیدمان منزل و اتاق خواب و یا سلیقه افراد انتخاب خواهند شد. سرویس خواب های موجود در هیلدا چوب شامل:

سرویس خواب کلاسیک

سرویس خواب مدرن

سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوجوان

سرویس خواب مهمان میزبان

که شما هرکدام از این سرویس خواب که مناسب شماست را انتخاب کنید و می توانید به صورت اینترنتی و یا حضوری خریدتان را نهایی کنید.

SC005 BATIS

جنس سرویس خواب

سرویس خواب ها دارای دو نوع متریال می باشد. سرویس خواب ها شامل سرویس خواب ملامینه و سرویس خواب ام دی اف می باشد. به اصطلاح سرویس خواب ملامینه یک نوع روکش از انواع روکش چوب است که بر روی نئوپان کشیده می شود و قیمت آن به نسبت سرویس خواب ام دی اف ارزان‌تر است.

SC044 AVIN 1
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *