بهترین راه خوش آمدگویی در هتل

22

برداشت های اولیه می تواند تجربه یک مهمان را ایجاد کند یا شکست دهد، و نحوه خوشامدگویی شما از مهمانان بسیار مهم است زیرا اولین نقطه تماس در محل است. احوالپرسی شما راهی است که میهمان هتل را فوراً در خانه خود احساس کنید، بنابراین مطمئن شوید که آن را به حساب می آورید. این راهی برای شروع گفتگو و از بین بردن موانع ایجاد شده توسط ناشناخته ها است و فرصتی برای ارتباط با افراد است که می تواند نتایج عالی به همراه داشته باشد و پیوند شخصی ایجاد کند.

برخی از ساده ترین ترفندها برای ارائه یک استقبال عالی این است که لبخند بزنید، در اسرع وقت به مهمان حاضر شوید، و اگر مشغول هستید، حضور او را تشخیص دهید و سپس به کاری که انجام می دهید بازگردید تا زمانی که بتوانید به او کمک کنید. پرسیدن و پیش‌بینی سوالاتی که ممکن است داشته باشند به مهمانان کمک می‌کند تا احساس راحتی کنند و در هنگام تصمیم‌گیری برای اقامت انتخاب درستی داشته باشند.

در این مقاله به بهترین راه برای خوشامدگویی به مهمانان برای ارائه یک هتل عالی می پردازیم.

بهترین روش ها برای خوشامدگویی به مهمانان در هتل شما

ما به طور مختصر به چند استراتژی برای استقبال از مهمانان اشاره کرده‌ایم، اما اکنون با جزئیات بیشتری درباره برخی از بهترین راه‌های خوشامدگویی به مهمانان نگاه کنید.

لباس برای تحت تاثیر قرار دادن

از آنجایی که برداشت اولیه بسیار مهم است، مهم است که مطمئن شوید کارکنان شما لباسی برای تحت تاثیر قرار دادن لباس دارند. یکی از راه‌های انجام این کار، تهیه یونیفرم برای کارکنان است تا مشتریان بتوانند به سرعت تشخیص دهند که باید برای کمک به چه کسی مراجعه کنند. یونیفرم‌ها همچنین حس حرفه‌ای بودن را به وجود می‌آورند که به سادگی نمی‌توان آن را زمانی که همه لباس‌های متفاوتی می‌پوشند به تصویر کشید.

از نظر روان‌شناختی، وقتی کارکنان شما نسبت به لباس یا ظاهرشان احساس خوبی دارند، احساس اعتماد به نفس می‌کنند که در کارشان منعکس می‌شود. همچنین می تواند به آنها کمک کند تا خدمات درجه یک را ارائه دهند و کار خود را راحت تر انجام دهند، زیرا آنها احساس خوبی نسبت به خود دارند و می خواهند برند هتل را به بهترین شکل ممکن نشان دهند. اگر سبک و برند ملک شما بسیار غیررسمی است و لباس سنتی معنی ندارد، مطمئن شوید که کارکنان یک برچسب واضح و قابل مشاهده یا چیز دیگری دارند که بلافاصله آنها را شناسایی می کند.

سوال بپرس

سوالات یک راه عالی برای ارتباط سریع با مهمانان است. مردم دوست دارند در مورد خود صحبت کنند، بنابراین به آنها فرصتی برای انجام این کار می دهیم به مهمانان کمک می کند که فورا احساس کنند در خانه هستند. از آنجایی که معمولاً هنگام ورود مدارک زیادی وجود دارد که باید از آنها مراقبت کنید (خوب، اگر با میوز هستید نیازی به این کار نیست)، پرسیدن سؤال می تواند با پرسیدن سؤالاتی در مورد سفر آنها و برنامه هایی که دارند، روند را دلپذیرتر کند. در حالی که آنها در حال بازدید هستند. به این ترتیب می‌توانید از فرصت‌هایی برای فروش خدمات، تورها و امکانات خود نیز استفاده کنید. سوال پرسیدن در اصل راهی سریع برای انجام تحقیقات بازار و یافتن خواسته های مهمانان شماست.

یک لبخند راه طولانی را طی می کند

ضرب المثلی می گوید: «وقتی من لبخند می زنم، دنیا به من لبخند می زند.» این شیوه زندگی را در خوشامدگویی خود بگنجانید. هیچ چیز بهتر از این نیست که بعد از یک سفر طولانی با لبخندی گرم از شما استقبال شود و کسی واقعاً حال شما را بپرسد. لبخند همچنین یک یخ شکن عالی است.

1

پیشنهاد کمک کنید

پیشنهاد کمک به کسی نیز می‌تواند راه درازی داشته باشد، حتی اگر بارها پیشنهاد شما مودبانه رد شود. ببینید آیا آنها برای بارهای خود به کمک نیاز دارند یا می خواهند در اطراف محل نشان داده شوند. کمک به مهمانان خود راهی عالی برای فراتر رفتن و به جا گذاشتن یک اثر ماندگار است.

حتی اگر مشغول هستید صمیمی باشید

صنعت مهمان‌نوازی بسیار سریع است، بنابراین غرق شدن در تمام کارهایی که باید انجام دهید آسان است. اجازه ندهید استرس به شما برسد و مهمتر از همه، اجازه ندهید مهمانان استرس شما را ببینند. حتی اگر مشغول هستید، مطمئن شوید که با مهمانان صمیمانه رفتار کنید و به آنها اطلاع دهید که مشغول هستید و سعی می کنید در سریع ترین زمان ممکن با آنها باشید. به این ترتیب آنها احساس اطمینان خواهند کرد و به انتظار اهمیتی نمی دهند.

به مهمانان احساس خاص بودن بدهید

همیشه زمان کافی برای ایجاد احساس خاص بودن در مهمانان شما وجود دارد. برای اطلاع از اینکه آیا جشن تولد یا مناسبت خاصی وجود دارد یا خیر، با رزرو مشورت کنید. در این صورت، هنگام ورود به هتل، موقعیت ویژه را تأیید کنید. این راه طولانی را طی خواهد کرد. اگر می‌خواهید حتی فراتر بروید، چرا یک بطری شامپاین یا گل در اتاقشان برای احوالپرسی نداشته باشید؟

2

نقاط دیدنی داخل هتل را مشخص کنید

با ارائه اطلاعاتی در مورد نقاط مهم مورد علاقه در هتل مانند حمام، رستوران، استخر و سایر خدمات و امکاناتی که ارائه می‌دهید، به مهمانان احساس راحتی کنید. اطلاعات را می توان به راحتی و بدون احساس فروش بالا منتقل کرد، اما در عین حال این یک راه عالی برای اطلاع رسانی به مهمانان است که خدمات مختلفی در دسترس دارید.

سوالاتی که میهمانان می پرسند را پیش بینی کنید و قبل از انجام آنها به آنها پاسخ دهید

همه این احساس را دوست دارند که شما ذهن آنها را می خوانید. همه گردشگران تردیدها و سوالات مشابهی دارند، بنابراین هنگام استقبال از تازه واردان، مطمئن شوید که به رایج ترین شکها پاسخ دهید. دربان مجازی Mews یک راه عالی برای ایجاد این احساس در مشتریان شما است که نیازهای آنها را می توان همیشه برآورده کرد

با دربان دیجیتال، مهمانان مسئول تجربه خود هستند. آن‌ها می‌توانند با پیام‌رسانی هم‌زمان با شما تماس بگیرند، و شما می‌توانید به سرعت به سؤالات واکنش نشان دهید تا بتوانید خدمات برجسته‌ای ارائه دهید، حتی اگر فقط به یک سؤال ساده پاسخ دهید. به‌علاوه می‌توان پیش‌بینی کرد که چک‌این و چک‌اوت، به مهمانان اجازه می‌دهد با تلفن‌های همراه و لپ‌تاپ‌هایشان چک‌این و خارج شوند و به کاهش صف‌ها در میز پذیرش هتل کمک می‌کند.

3

زمان انتظار دقیق را ارائه دهید

ممکن است مشغله داشته باشید، اما هرگز نباید آنقدر شلوغ باشید که به مشتری بگویید قبل از اینکه بتوانید به او رسیدگی کنید چه مدت زمان نیاز دارید. با ارائه زمان‌های دقیق انتظار، میهمانان از منتظر ماندن ناامید نخواهند شد و حتی اگر زمان برای انجام کارهای دیگر مانند دریافت اطلاعات از دربان یا رفتن به دستشویی در حالی که منتظر کمک هستند، داشته باشند، می‌توانند تصویر واقعی‌تری به دست آورند. برقراری ارتباط برای اطمینان بخشیدن به مشتریان و اطمینان از اینکه آنها می دانند که به شما اهمیت می دهید، کلیدی است.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *