آینه قدی چراغ دار

112

یکی از وسیله های ضروری که نقش بسیار مهمی در زندگی ما ایفا می کند آینه است. آینه ها جزو جدایی ناپذیر در دکوراسیون خانه ها می باشد از دکوراسیون منازل گرفته تا دفاتر کاری و بازارها کلینیک‌ها و…  در همه جا از آینه استفاده می شود.

آینه ها انواع مختلفی دارد و در همه قیمت های منزل می شود از آن استفاده کرد. خیلی از افراد به دنبال خرید آینه قدی هستند که توسط آن بتوانند تمام اجزای بدنشان را ببینند. شما می توانید با استفاده از قاب های زینتی آینه ها را تزئین کنید و از آنها به عنوان وسیله زینتی استفاده کنید.

10

آینه قدی مدرن

برخی افراد از آینه برای دکوراسیون منزلشان استفاده می کنند تا علاوه بر زیبایی با انعكاس آن خانه بزرگتر به نظر آید. شما با انتخاب یک قاب ساده می توانید زیبایی آینه قدیتان را چندین برابر کنید و در هر قسمت از خانه آن را قرار دهید.

11

آینه قدی کلاسیک

آینه های قدی انواع سبک ها را دارد و شما به تناسب سلیقه تان می توانید آن را انتخاب کنید. یکی از سبک های اینه قدی کلاسیک است که مناسب سلیقه های سلطنتی و اعیانی هستند و می خواهند ظاهری پر زرق و برق داشته باشد. بهتر است تاج آینه قدی را با تاج مبلمان خانه تان ست کنید تا شاهد تغییر و زیبایی منزلتان باشید.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *